Reklama

Dzień otwarty w "Alejach"

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Dzień otwarty w "Alejach" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości "Dobra szkoła blisko domu" to hasło, które towarzyszyć będzie Zespołowi Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie podczas tegorocznej rekrutacji. Szkoła, w której powstała niedawno duża inwestycja, zachęca do odwiedzin przede wszystkim osoby, które kończą szkołę podstawową.

Tradycyjnie na wiosnę szkoły w powiecie łukowskim organizują dni otwarte, w których zainteresowane osoby mogą zapoznać się ofertą edukacyjną na najbliższy rok szkolny i uzyskać potrzebne informacje związane z rekrutacją. Tego typu wydarzenie zaplanowano także w Zespole Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie w najbliższą sobotę 6 kwietnia.

Łukowskie „Aleje” zapraszają uczniów szkół podstawowych (w tym klas gimnazjalnych) do odwiedzin placówki, w której powstały nowe warsztaty szkolne. Dzień otwarty w ZS nr 1 trwać będzie od godz. 9 do 14. W tym czasie pracownicy i uczniowie szkoły będą przekonywać, dlaczego warto podjąć naukę w „Alejach”, zaprezentują też ofertę kształcenia m.in. w Technikum czy Szkole branżowej I stopnia (Zasadniczej Szkole Zawodowej). Odwiedzający będą mogli też w nietypowy sposób zobaczyć, czym placówka mieszcząca się przy Al. Kościuszki w Łukowie odróżnia się od innych w okolicy. W programie m.in. porażające spotkania z elektryką, podchody ekonomiczne, negocjacje handlowe, składanie, prezentacja i wyścigi robotów i eksperymenty mechaniczne.

Szczegóły na plakacie poniżej oraz na stronie Zespołu Szkół: www.zs1.lukow.pl.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE