Reklama

Dzieci odwiedziły komisariat

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Łukowie

Dzieci odwiedziły komisariat - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Komisariat Policji odwiedziły dzieci spędzające wakacyjny czas w Stoczku Łukowskim. Obejrzały radiowozy oraz część sprzętu używanego przez policjantów w służbie.

Policjanci prowadzą wiele programów prewencyjnych skierowanych do dzieci i młodzieży. Również w trakcie wakacji mundurowi spotykają się z dziećmi i młodzieżą, która ten czas spędza w naszym regionie. Na spotkaniach takich policjanci uczą dzieci bezpiecznego spędzania czasu wolnego, poruszania się w miejscach publicznych oraz unikania zagrożeń. W ramach tych programów dzieci odwiedzają komendę i komisariaty oglądając umundurowanie policjantów i część sprzętu będącego na wyposażeniu policji.  

Przedwczoraj Komisariat Policji odwiedziły dzieci spędzające wakacyjny czas w Stoczku Łukowskim. Mundurowi przypominali najmłodszym zasady bezpiecznego wypoczynku i zasady bezpiecznych zachowań na drodze i nad wodą. Jak zawsze dużym zainteresowaniem naszych małych gości cieszyły się radiowozy i ich wyposażenie.  Maluchy mogły dokładnie obejrzeć wnętrze radiowozu i dowiedzieć się, jak działa zainstalowany w nim sprzęt. Każde dziecko, chciało również usiąść za kierownicą radiowozu i przymierzyć policyjną czapkę.

Spotkania policjantów z dziećmi mają na celu propagowanie bezpiecznych form wypoczynku oraz zwrócenie uwagi na niebezpieczeństwa jakie mogą spotkać dzieci nie tylko w trakcie „wakacyjnej laby”. Dziękując za spotkanie dzieci obiecały, że nie tylko podczas wakacji, ale też w roku szkolnym będą przestrzegać wskazówek dotyczących ich bezpieczeństwa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE