Reklama

Boisko lekkoatletyczne poświęcone

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Boisko lekkoatletyczne poświęcone - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś odbyło się uroczyste przecięcie wstęgi i poświęcenie boiska lekkoatletycznego przy Szkole Podstawowej nr 5. Do Łukowa przyjechał Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Jarosław Stawiarski.

Punktualnie o godzinie 8.30 rozpoczęło się uroczyste otwarcie kompleksu lekkoatletycznego, które dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Sportu i Turystyki powstało przy łukowskiej „piątce”. Środki pochodziły z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Rozwoju Infrastruktury Lekkoatletycznej. Całkowita wartość zadania to 657 373,50 zł. Pozyskane przez miasto dofinansowanie sięga 328 600 zł. Miasto Łuków na stworzenie boiska wydało 328 773,50 zł.

Projekt obejmował wykonanie boiska do piłki ręcznej, bieżni lekkoatletycznej okrężnej czterotorowej o długości 200 m, skoczni do skoku w dal oraz budowę rzutni do pchnięcia kulą. Oprócz tego, w zakresie prac znalazło się utwardzenie terenu kostką betonową oraz montaż stałego wyposażenia sportowego z piłkochwytami zabramkowymi. Zakupione zostało  także wyposażenie lekkoatletyczne.

 

 UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE