Reklama

Bilans czwartkowej burzy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum portalu

Bilans czwartkowej burzy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zerwana linia energetyczna na osiedlu domów jednorodzinnych, drobne podtopienia i drzewa przewrócone na jezdnię to bilans wczorajszej burzy w powiecie łukowskim. Na szczęście straty nie okazały się poważne.

Nie powinno już być śladów wczorajszej ulewy oraz burzy, która po godzinie 20 pojawiła się na terenie powiatu łukowskiego. Nagłe - aczkolwiek zapowiadane - załamanie pogody spowodowało jednak konieczność interweniowania straży pożarnej.

Strażacy pojawili się m.in. na osiedlu domów jednorodzinnych między ul. Siedlecką, a Jana Pawła II w Łukowie, gdzie doszło do zerwania linii energetycznej. Skutki tego zdarzenia były usuwane jeszcze dziś przez energetyków. Po ulewie część ulic w mieście została też tymczasowo zalana. Było tak m.in. w pobliżu skrzyżowania ul. Żelechowskiej z Al. Kaczyńskich.

Straż pożarna była też wzywana do powalonych drzew bądź konarów na drogach czy budynkach. Interwencje zanotowano m.in. w Stoczku Łukowskim, drodze do Ciechomina oraz na terenie gmin Krzywda i Serokomla. W Trzebieszowie natomiast wiatr przewrócił drzewo na budynek gospodarczy. Tu również interweniowali strażacy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE