Reklama

Bezpieczna Kobieta ruszyła

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Policja

Bezpieczna Kobieta ruszyła - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To już 15 edycja programu prewencyjnego \'Bezpieczna Kobieta\'. W tym roku w zajęciach weźmie udział blisko 40 pań.

Elementy samoobrony, podnoszenie sprawności fizycznej oraz zajęcia z psychologiem, prawnikiem czy ratownikiem medycznym i wodnym to zakres zajęć, które czekają na Panie. Tym razem program realizowany będzie na terenie gminy Krzywda. Tam też, w Zespole Szkół w Krzywdzie, odbyło się wczoraj spotkanie inauguracyjne.

Celem programu, realizowanego przez Wydzial Prewencji łukowskiej policji i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie, jest zwiększenie poczucia bezpieczeństwa, przełamanie panującej obojetności na przemoc i agresję oraz promocja zdrowego stylu życia. Akcja kierowana jest do wszystkich kobiet, bez względu na ich wiek, wykształcenie czy też wykonywany zawód, ponieważ każda z Pań może się stać ofiarą napaści.

Pierwsze zajęcia z uczestniczkami programu poprowadził Naczelnik Wydziału Prewencji łukowskiej Komendy Policji. Przedstawił on uczestniczkom programu podstawowe założenia akcji, jak też przekazał niezbędne informacje przydatne kobietom w sytuacjach ekstremalnych.

Źródło: KPP w Łukowie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE