Reklama

Auto na dachu i pożary

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Stanisław Pogotowie

Auto na dachu i pożary - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sporo pracy mieli strażacy w sobotę 13 kwietnia. Oprócz interwencji w Gręzówce, gdzie dachował samochód, wyjeżdżali też do innej kolizji, a także kilku pożarów.

Około godz. 7:30 w Konorzatce (gm. Adamów) kierująca samochodem marki Audi 50-letnia kobieta zjechała w pewnym momencie do rowu. Gdy na miejsce dotarli strażacy z PSP z Łukowa oraz jednostki OSP z Adamowa i Woli Gułowskiej, kobieta znajdowała się już pod opieką ratowników medycznych. Do zdarzenia doszło niedaleko skrzyżowania drogi powiatowej z drogą lokalną w kierunku Woli Gułowskiej.

Około godz. 11:05 na ul. Kruczkowskiego w Łukowie paliła się sadza w kominie. Na miejsce przyjechała Państwowa Straż Pożarna, która poradziła sobie z zagrożeniem. Natomiast kilka chwil przed godz. 13 w miejscowości Kij (gm. Stanin) palił się drewniany garaż. W zdarzeniu tym poszkodowana została jedna osoba: 32-letni mężczyzna, który podtruł się dymem. Strażacy (OSP Tuchowicz, OSP Stanin i PSP Łuków) ugasili pożar i udzielili pomocy medycznej mężczyźnie.

Gdy strażacy interweniowali przy wypadku w Gręzówce, kilka kilometrów dalej w Gręzówce Kolonii (gm. Łuków) zaistniał pożar trawy. Ogień gasili kilka minut po godz. 21 strażacy z Gręzówki i Biard. Natomiast około godz. 21:10 strażacy ochotnicy z Okrzei (gm. Krzywda) pomagali policjantom w tej miejscowości oświetlać miejsce pracy.

Zobacz też: Dachowanie w Gręzówce. Kierowca zabrany śmigłowcem medycznym
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE