Reklama

600 tys. zł strat i włamanie do przedszkola

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

600 tys. zł strat i włamanie do przedszkola - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pożar, który strawił mienie o znacznej wartości, kradzież z włamaniem do w przedszkola i narkotykowe wpadki. Łukowska policja prezentuje kolejną kronikę, w której odnotowuje poważniejsze zdarzenia z ostatniego tygodnia.

600 tysięcy złotych wynoszą straty po pożarze budynku garażowo-biurowego, do którego doszło w piątek 11 stycznia w Gołaszynie. W wyniku pożaru spaleniu uległ dach budynku oraz znajdujące się wewnątrz trzy samochody osobowe, a także rowery, deskorolki oraz piec centralnego ogrzewania. Ponadto nadpaleniu uległ przód stojącego obok budynku ciągnika siodłowego marki Scania. Policja wyjaśnia okoliczności oraz przyczyny zaistnienia pożaru.

W poniedziałek 7 stycznia w jednym z domów na ul. Sienkiewicza w Łukowie nieznany sprawca skradł podczas nieobecności właściciela telewizor marki Panasonic. Pokrzywdzony wycenił straty na kwotę 800 zł. Natomiast dzień później w mieszczącym się przy ul. Piłsudskiego w Łukowie Przedszkolu Miejskim nr 2 skradziono wieżę stereofoniczną marki LG oraz pieniądze. Straty oszacowano na 800 zł.

Ponadto 8 stycznia na ul. Prusa w Łukowie nieustalony na chwilę obecną złodziej dokonał umyślnego uszkodzenia futryny i drzwi wejściowych do pomieszczenia magazynowego, powodując straty w wysokości około 3100 zł. Policja prowadzi czynności wyjaśniające.

W zeszłym tygodniu policjanci odnotowali także dwie narkotykowe wpadki. W poniedziałek 7 stycznia na ul. Wrzosowej w Łukowie zabezpieczono środki odurzające w postaci amfetaminy, które posiadał 25-letni mieszkaniec powiatu nidzickiego (woj. warmińsko-mazurskie). Natomiast w sobotę 12 stycznia w Gołaszynie z marihuaną i amfetaminą wpadł 36-letni mieszkaniec Łukowa.

Policjanci informują także, ze od 7 do 13 stycznia, na drogach powiatu łukowskiego zatrzymana została 1 osoba kierująca pojazdem w stanie nietrzeźwości.


 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE