Teraz
+32°
Główna
Najnowsze
Logowanie
21:00
+27°
00:00
+21°
Zwycięstwo Piotra. Podium Barbary (zdjęcia)
Piotr Białach najlepszy. Basia Cieślak i Jakub Nowosad na po...
Piotr Białach blisko Grand Prix (zdjęcia)
Białach powalczył na wielkiej imprezie (zdjęcia)
Białach mistrzem. Kulczyniec ze srebrem, Chromińska i Cieśla...
Białach z awansem na mistrzostwa! (zdjęcia)
Udane debiuty Basi Cieślak i Piotra Białacha (zdjęcia) 10-12 marca w Ostródzie rozegrany został III Turniej Grand Prix Polski w Tenisie Stołowym. W rywalizacji na najwyższym szczeblu rozgrywek wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół w Hucie Dąbrowie: Basia Cieślak oraz Piotrek Białach. (...)
Piotr Białach najlepszy. Z Huty Dąbrowy na Grand Prix Polski! Znaczący sukces osiągnął uczeń Szkoły Podstawowej w Hucie Dąbrowie Piotr Białach, wygrywając III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaków w tenisie stołowym. (...)