Białach z awansem na mistrzostwa! (zdjęcia)

Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport W Niedźwiadzie przy okazji Mistrzostw Województwa Żaków w Tenisie Stołowym, w którym tenisiści stołowi z Huty Dąbrowy wywalczyli sześć medali, odbyły się także eliminacje wojewódzkie do mistrzostw Polski.

Podczas tych rozgrywek ze znakomitej strony pokazał się Piotr Białach. Uczeń Szkoły Podstawowej w Hucie Dąbrowie wygrał wszystkie swoje pojedynki eliminacyjne i wywalczył pierwsze miejsce w turnieju, dające mu awans do mistrzostw Polski w kategorii żaków, które odbędą się 3-4 czerwca w Gliwicach.

W turnieju eliminacyjnym brali także udział: Barbara Cieślak, Agata Kulczyniec oraz Jakub Nowosad, którzy ukończyli rywalizację na piątym miejscu. Wszyscy są podopiecznymi Grzegorza Czernieca.