Reklama

Strzyżew niepokonany

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Strzyżew niepokonany - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Reprezentacje Szkoły Podstawowej w Strzyżewie zwyciężyły w turniejach w Mini Piłce Siatkowej czwórek. Szkoła z gminy Łuków jest niepokonana w siatkówce od kilku lat.

Zawody w piłkę siatkową rozegrano 7 i 12 marca w Szkole Podstawowej nr 5 w Łukowie. Były to Mistrzostwa Powiatu Łukowskiego. Wśród dziewcząt o zwycięstwo walczyły drużyny ze szkół podstawowych w Łukowie (nr 4 i nr 5) i reprezentacje Gołaszyna, Starej Prawdy oraz Strzyżewa. Rywalizacja wśród chłopców toczyła się natomiast między ekipami ze szkół podstawowych ze Stoczka Łukowskiego, Starej Prawdy, Adamowa, Aleksandrowa, Strzyżewa, Okrzei, Stanina oraz SP nr 4 w Łukowie. W obydwu przypadkach triumfowała Szkoła Podstawowa w Strzyżewie, która od kilku lat jest nie pokonana w naszym powiecie. Również w rozgrywkach klas VII-VIII, które miały miejsce na przełomie lutego, Strzyżew okazał się najlepszy w obu kategoriach.

Wśród dziewcząt w meczu o trzecie miejsce starli się SP ze Starej Prawy i SP z Gołaszyna. Mecz w setach 0:2 wygrała drużyna gości (20:25, 22:25). W finale ekipa ze Strzyżewa pokonała 0:2 (20:25, 22:25) reprezentację Szkoły Podstawowej nr 5 w Łukowie. W rywalizacji chłopców trzecie miejsce zajęła szkoła z Okrzei, pokonując w meczu 2:0 ekipę z Aleksandrowa (22:20, 21:16). W finale przedstawiciele Strzyżewa wygrali mecz 2:0 (21:12, 24:22) z młodymi siatkarzami ze Stoczka Łukowskiego.

Klasyfikacja końcowa Finału Powiatowego Łukowskiego w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt (klasy IV):

 1. SP Strzyżew
 2. SP5 Łuków
 3. SP Gołaszyn
 4. SP Stara Prawda
 5. SP4 Łuków
 6. SP Wojcieszków
Klasyfikacja końcowa chłopców:
 1. SP Strzyżew
 2. SP Stoczek Łukowski
 3. SP Okrzeja
 4. SP Aleksandrów
 5. SP Stanin
 6. SP Stara Prawda
 7. SP4 Łuków
 8. SP Adamów

Drużyny które zajęły miejsca I-III otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy. Pozostałe zespoły Dyplomy. Szkoła w Strzyżewie będzie reprezentować powiat łukowski na zwodach rejonowych, które odbędą się 15 i 19 marca 2019 w Białej Podlaskiej. Zawody przygotował Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Łukowie.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE