Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Przełamanie Orląt ze Startem?

sport Dzisiaj w południe łukowskie Orlęta zmierzą się z ekipą z Krasnegostawu. Żółto-czerwoni właśnie z tym rywalem odnieśli ostatnie zwycięstwo w sezonie. Działo się to 8 sierpnia.

Mateusz Połynka

Opublikowano: 18 października 2020 08:02 | Aktualizacja: 18 października 2020 08:02

- Na pewno nie będzie to łatwy mecz, ale uważam, że nie możemy wyjść na boisko z inną myślą niż taką, że wygramy. Patrząc na pozycję w tabeli jest to idealny moment na przełamanie, jednak na pewno nie możemy patrzeć ani na poprzedni mecz ani na pozycję w tabeli i myśleć, że ten mecz będzie łatwy - mówi Adrian Siemieniuk.

 

Zawodnik Orląt podkreśla, iż w pierwszym meczu jego zespół był zdecydowanie lepszą drużyną. - Start miał niewiele do powiedzenia i chcemy aby tak samo było w tym meczu. Ostatnio wygraliśmy z Unią Krzywda w Pucharze Polski. Poczuliśmy smak zwycięstwa i to było nam potrzebne. Dało to trochę więcej pewności siebie, jednak to nie jest to, co nas satysfakcjonuje. Chcemy zacząć wygrywać z drużynami z naszej ligi i pokazać, że zasługujemy, aby w niej grać - dodaje.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.