Reklama

Dni Łukowa: przegląd twórczości szkół średnich

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Dni Łukowa: przegląd twórczości szkół średnich - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Za nami Powiatowy Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Łukowskiego. Impreza w tym roku włączona została do trwających Dni Łukowa.

Nowe miejsce, ale sprawdzona formuła. Jak co roku, tak i tym razem Łukowski Ośrodek Kultury zorganizował Powiatowy Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Łukowskiego. Impreza wpisująca się w tegoroczne Dni Łukowa, odbyła się miejskim amfiteatrze, gdzie pojawili się utalentowani uczniowie z ze szkół średnich z powiatu łukowskiego.

Na deskach amfiteatru uczniowie zaprezentowali covery znanych utworów, przedstawienia kabaretowe i teatralne, taniec czy też recytację. Oryginalny układ miał też Zespół Szkół w Radoryżu Smolanym, który zaprezentował pokaz musztry. Wszyscy otrzymali puchary i pamiątkowe dyplomy.

Dni Łukowa trwają nadal. Przed nami drugi dzień święta naszego miasta, który będzie mijał pod znakiem sportowej rywalizacji i biesiady. Od rana odbywać się będzie \"Przedszkoliada\", zaplanowano też turnieje koszykówki, piłki nożnej i warcabów. Swoje urodziny będzie świętować klub motocyklowy CWS, a pokaz umiejętności zaprezentują policjanci i strażacy. Drugi dzień Dni Łukowa zakończy biesiada przy ul. Zdanowskiego i koncert disco-polo.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE