Reklama

Reklama

Podwójna korzyść. Wesprzyj środowisko i lokalny sport!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Eco Harpoon

Podwójna korzyść. Wesprzyj środowisko i lokalny sport! - Zdjęcie główne

Zbiórka elektrośmieci w WLKS | foto Eco Harpoon

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z Siedlec ECO HARPOON Recycling to profesjonalna firma o wieloletnim doświadczeniu w gospodarowaniu odpadami. Od kilku lat wspiera WLKS Siedlce-Nowe Iganie.

Reklama

„Stwórzmy czystą Polskę” – oto hasło, które przyświeca firmie ECO HARPOON. Na każdym kroku widać, że w jej działalności jest to nie tylko zobowiązanie, ale wręcz misja. Firma m.in. skupia się na opracowywaniu nowoczesnych technologii, które pomagają w realizacji głównych celów tj.

  • zmniejszania skali zanieczyszczeń,
  • bezpiecznej utylizacji odpadów,
  • dawaniu drugiego życia zużytym urządzeniom.
Jej działalność koncentruje się na zbiórce, segregacji, przetwarzaniu i odzysku cennych surowców ze zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych źródeł światła i baterii.

W zakresie ochrony środowiska naturalnego głównym celem ECO HARPOON Recycling jest systematyczne zmniejszanie negatywnego wpływu na środowisko i zapobieganie zanieczyszczeniom, bezpieczne dla środowiska gospodarowanie odpadami, właściwy ich odbiór, segregację, przetwarzanie, odzysk, utylizację i magazynowanie. Przez organizowanie zbiórek zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego również we współpracy z WLKS Nowe Iganie przy okazji regularnie organizowanych imprez sportowych, firma działa także na rzecz zwiększenia świadomości ekologicznej lokalnego społeczeństwa.

Prośrodowiskowa działalność firmy nie przechodzi bez echa. ECO HARPOON może pochwalić się wieloma wyróżnieniami, w tym: Wyróżnieniem Prezydenta RP, Dyplomem Ministra Gospodarki, Wyróżnieniem  w konkursie Przyjaźni Środowisku i innymi równie znaczącymi.

ECO HARPOON współpracuje z wieloma partnerami, którymi są zarówno instytucje państwowe, samorządowe oraz resortowe, a także firmy i organizacje społeczne. Wystarczy wymienić Polski Komitet Olimpijski, Krajowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe, Polski Związek Podnoszenia Ciężarów, WLKS Siedlce-Nowe Iganie oraz wiele innych klubów z terenu całego kraju.

A propos WLKS ważnym elementem w działalności ECO HARPOON jest wspieranie sportu. Firma nie szuka gwiazd i wydarzeń z pierwszych stron gazet. Intencją jest pomoc w karierach młodych, utalentowanych ludzi z mniejszych ośrodków, którzy w drodze po sukces muszą pokonać nie tylko rywali, ale i nierówności społeczne. ECO HARPOON wspiera młodych sportowców uprawiających m.in. lekką atletykę, podnoszenie ciężarów, zapasy.

Zachęcamy czytelników portalu SportSiedlce.pl do aktywnego przyłączenia się do kolejnej akcji, a mianowicie wsparcia lokalnego sportu poprzez przekazywanie niepotrzebnego, zużytego sprzętu. To pomoże nie tylko środowisku, ale będzie wsparciem utalentowanych miejscowych sportowców.

Jak wesprzeć środowisko i sport za jednym zamachem? Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz zużyte baterie można przekazać do Wojewódzkiego Ludowego Klubu Sportowego Nowe Iganie przy ulicy Kazimierzowskiej 23 (klub pełni funkcję nieprofesjonalnego Punktu Zbiórki Elektrośmieci). Firma ECO HARPOON odbierze zgromadzone „elektrośmieci”, a po przetworzeniu znaczną część uzyskanego dochodu przekaże na rozwój i szkolenie zawodniczek i zawodników WLKS.

Wszelkie konkretne informacje na ten temat można uzyskać od dyrektor sportowej klubu Lidii Chojeckiej-Leandro (tel. 602 213 488, mail: wlks.chojeckalidia@wp.pl).

Artykuł pochodzi z portalu siedlcesiedzieje.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy