Reklama

Zderzenie osobówki z busem. Dachowanie niedaleko Jedlanki!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pogotowie Wypadkowe 24

Zderzenie osobówki z busem. Dachowanie niedaleko Jedlanki! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wystarczyło, że zmieniła się pogoda, a już miało miejsce kilkanaście kolizji i wypadków drogowych. Niedaleko Ryżek czołowo zderzył się samochód osobowy oraz bus, natomiast niedaleko Jedlanki dachowała osobówka.

Kilkanaście kolizji zanotowali w piątkowe popołudnie łukowscy policjanci. Wpływ na zdarzenia miała niewątpliwie pogoda, która dynamicznie zmieniła się w ciągu dnia. Tylko do dwóch zdarzeń drogowych doszło na ul. Żelechowskiej w Łukowie. Kolizje miały miejsce także w Adamowie, Krzywdzie, Ryżkach, Dąbiu, Wólce Świątkowej czy skrzyżowaniu ul. ks. Brzóski i Przemysłowej w Łukowie oraz ul. Prusa.

Na drodze wojewódzkiej niedaleko Ryżek doszło do czołowego zderzenia busa i samochodu osobowego. Niestety na chwilę obecną nie są znane przyczyny zdarzenia, ani tożsamość uczestników. Ulica Żelechowska przez pewien czas była zablokowana, kierowcy musieli korzystać z objazdów.

Do wypadku doszło też na drodze krajowej niedaleko Jedlanki. Dachował tam jeden samochód. Z kolei w Sięciaszce Pierwszej BMW wbiło się w płot. W Wólce Świątkowej zderzyły się trzy auta.

Warunki atmosferyczne nie poprawiają się. Kierowcy proszeni są o zachowanie uwagi za kółkiem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE