Reklama

Zbadaj swój wzrok całkowicie za darmo w Okularium!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Okularium

Zbadaj swój wzrok całkowicie za darmo w Okularium! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Salony optyczne Okularium w Łukowie już po raz kolejny zapraszają wszystkich na całkowicie bezpłatne badanie optometryczne wzroku.

Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Dobre widzenie to nie tylko nasz komfort, ale również kwestia bezpieczeństwa. Już wielokrotnie mieszkańcy Łukowa mieli okazję się przekonać, że salony optyczne Okularium, które działają w naszym mieście, kładą ogromny nacisk na szerzenie wiedzy i świadomości o tym, jak istotne jest regularne badanie oraz higiena wzroku. W dzisiejszych czasach, gdy większość dnia spędzamy przed monitorem komputera, nad tabletem czy też wpatrzeni w ekran smartfona, należy przynajmniej raz w roku wykonywać badanie oprometryczne.

Dlatego też już kolejny raz w salonach optycznych Okularium w naszym mieście rusza Lubelska Akcja Bezpłatnych Badan Wzroku. Ta akcja zawsze cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. W ramach programu Okularium zaprasza wszystkich mieszkańców Łukowa i okolic na profilaktyczne i bezpłatne badanie wzroku. Pozwala ono na określenie wady wzroku, co z kolei umożliwia diagnozę m.in. krótkowzroczności, dalekowzroczności, astygmatyzmu i prezbiopii. Badanie jest przeprowadzane na specjalistycznym sprzęcie najnowszej generacji przez optometrystów, czyli specjalistów z zakresu korekcji wad wzroku. Jeśli czujesz, że Twoje okulary są za słabe albo ich jeszcze nie nosisz, a uskarżasz się na niewyraźne widzenie, już teraz umów się na wizytę.

Teraz także badanie z dopasowaniem soczewek kontaktowych jest bezpłatne – wystarczy, że po badaniu zakupisz minimum 2 opakowania soczewek z grupy I-Oxys, które są rekomendowane w salonach Okularium.

Skorzystaj z tej okazji! Zadbaj o siebie, swoją rodzinę i podaruj bliskim dobre widzenie!

Salon Optyczny Okularium
ul. Wyszyńskiego 10/18
21-400 Łuków
Tel. 25 797 20 20

Salon Optyczny Okularium
ul. Dmocha 2A
21-400 Łuków
Tel. 25 798 00 00

Z aktualną ofertą Okularium zapoznaj się na http://okularium.pl

Bądź na bieżąco także na portalu Facebook https://pl-pl.facebook.com/optykaokularium


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE