Reklama

Zaświeć się na niebiesko dla autyzmu

Opublikowano:
Autor:

Zaświeć się na niebiesko dla autyzmu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Wiedzy na Temat Autyzmu. Łukowski \'Labirynt\' zaprasza do zaświecenia się na niebiesko nie tylko tego dnia.

Co roku 2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Wiedzy na Temat Autyzmu. Tego dnia w niektórych szkołach uczniowie przychodzą na lekcje ubrani na niebiesko. W tym roku Stowarzyszenie „Labirynt” wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zaprasza do wspólnego biegania.  

Bieg w ramach akcji „Zaświeć się na niebiesko dla autyzmu” odbędzie się we wtorek 4 kwietnia w parku miejskim. Niebieski bieg, którego celem nie będzie zdobycie miejsca na podium, a nagłośnienie tematu autyzmu, wyruszy o godzinie 11.30. Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest posiadanie niebieskiego elementu.  

Każdy kto chce wziąć udział w niebieskim biegu powinien do końca marca dokonać swojego zgłoszenia na adres: stowarzyszenie.labirynt@wp.pl. Każdy z uczestników tego wydarzenia otrzyma medal.    

Organizatorzy zapraszają także do przygotowania na ten dzień plakatu obrazującego zagadnienie autyzmu. Najciekawsze z nich zostaną nagrodzone. Natomiast wszystkie prace 4 kwietnia ozdobią park miejski podczas biegu. Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE