Reklama

Zajazd kupisz już za półtora miliona

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Zajazd kupisz już za półtora miliona - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 1 520 000 zł wynosi cena wywoławcza budynku po zajeździe Zimna Woda. Przetarg na sprzedaż nieruchomości przeprowadzony zostanie 21 sierpnia. Czy stojący nad zalewem obiekt zyska nowego właściciela?

Do 14 sierpnia należy wpłacać wadium na kupno budynku po dawnym zajeździe Zimna Woda. Miasto czeka na chętnych, chcących zagospodarować obiekt nad łukowskim zalewem. Na niespełna hektarowej działce nowy właściciel będzie mógł wykonywać działalność usługową i turystyczną. Dziś nieruchomością zarządza Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Sam przetarg przeprowadzony zostanie 21 sierpnia drogą licytacji. Oznacza to, że niszczejący obiekt nad cieszącym się popularnością zbiornikiem najprawdopodobniej już wkrótce zmieni swoje oblicze. W przeszłości Miasto podejmowało dwukrotnie próby wydzierżawienia budynku zajazdu, ale bezskutecznie. Teraz, gdy okolica cieszy się popularnością wśród wypoczywających, jest duża szansa na znalezienie nowego właściciela nieruchomości. Przekonywał o tym już w lutym 2018 r. (kiedy radni miejscy zgodzili się wystawić na sprzedaż budynek - przyp. red.) burmistrz Dariusz Szustek. Włodarz informował wówczas, że już wtedy zgłaszali się do niego inwestorzy zainteresowani kupnem budynku po zajeździe.

Szczegóły dotyczące przetargu znaleźć można na stronie internetowej Urzędu Miasta. Dodatkowych informacji na ten temat udzielają też urzędnicy magistratu. Można się z nimi skontaktować telefonicznie pod nr 25 797 66 10 w godzinach 7.30-15.30.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE