Reklama

Wyścigi z wózkami już po raz trzeci

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum portalu

Wyścigi z wózkami już po raz trzeci - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 20 maja Łuków już po raz trzeci dołączy do miast w Polsce i Czechach, gdzie odbędzie się wiosenna kampania BuggyGym. Tego dnia alejkami w parku miejskim ścigać się będą... rodzice z wózkami dziecięcymi.

BuggyGym to nazwa międzynarodowej inicjatywy aktywizującej rodziców do ruchu wspólnie z ich pociechami. 20 maja w godzinach popołudniowych w parku miejskim w Łukowie odbędą się wyścigi wózków dziecięcych, które mają pokazać że czas spędzany z dzieckiem nie musi się ograniczać do przebywania w czterech ścianach.

Rywalizacja polegać będzie na szybkim marszu, a uczestnicy będą mieli do pokonania odległość stu kroków. Zawody będą rozgrywane w różnych kategoriach: wyścigi dla mam, ojców oraz dla rodzin, gdzie wózek trzymać będzie oboje rodziców. Organizatorzy przekonują, że wyścigi są całkowicie bezpieczne dla maluchów znajdujących się w wózkach i przestrzegają, że niedozwolony będzie bieg z wózkiem.

- Celem wydarzenia jest zachęcenie oraz aktywizowanie rodziców wraz z dziećmi do ruchu. Chcemy pokazać, że dziecko nie jest przeszkodą w prowadzeniu aktywnego trybu życia na świeżym powietrzu. To będzie wspaniała sportowa przygoda dla całych rodzin, w sam raz na rozpoczęcie wiosenno-letniego sezonu - przekonuje organizatorka wyścigów BuggyGym w Łukowie Sylwia Mateńka-Woch z FIT DANCE FORMA.

Nietypowe wyścigi wózków zaplanowano w godzinach 15-17. W planach oprócz wspólnego ścigania się przygotowano m.in. Taniec z wózkiem oraz pokaz Zumba KIDS. Zgłoszeń na wydarzenie należy dokonywać poprzez formularz na stronie internetowej www.buggygym.pl.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE