Reklama

Wyróżnienia przed sesją

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Wyróżnienia przed sesją - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tadeusz Bochman, kapelmistrz orkiestry dętej im. Antoniego Próchniewicza w Łukowie oraz znany wolontariusz Piotr Wróbel otrzymali podziękowania za ich dotychczasową pracę. Obydwu panów nagrodzono 17 maja.

Towarzystwo Muzyczne im. Antoniego Próchniewicza w którego skład wchodzi orkiestra zostało wyróżnione przez wojewodę lubelskiego w konkursie na „Organizację Pozarządową Roku 2017”. Okolicznościowy dyplom z rąk burmistrza Dariusza Szustka otrzymał kapelmistrz Tadeusz Bochman, który zauważył, że na nagrodę pracuje nie tylko on sam, ale i inni członkowie orkiestry. Wyróżnienie, które otrzymał szef orkiestry dętej przyznane zostało m.in. „za działalność na rzecz społeczności lokalnej oraz przyczynianie się do do poprawy jakości życia mieszkańców”.

Drugim nagrodzonym był Piotr Wróbel - wolontariusz, który zawsze jest widoczny przy okazji organizacji różnego rodzaju akcji charytatywnych. Niestety w zeszłym roku w trakcie rozwożenia ulotek informujących o jednej z miejskich imprez, doznał on wypadku w którym stracił rower. Władze miasta chcąc docenić zaangażowanie wolontariusza i chcąc zrekompensować poniesione straty, ufundowały Piotrowi nowy pojazd.

Wolontariusz nie krył radości i podziękował za prezent. Piotr Wróbel chętnie uczestniczy w kwestach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wspomaga stowarzyszenie „Nasze Dziedzictwo” przy okazji zbiórek na renowację zabytkowych nagrobków 1 listopada. Angażuje się także w akcje Szlachetnej Paczki czy program Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Często spotkać go można przy rozwieszaniu plakatów informujących o charytatywnych przedsięwzięciach, jest też widoczny w różnych miejscach miasta, gdzie rozdaje ulotki zachęcające do wsparcia 1% podatku potrzebujących.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE