Reklama

Reklama

WOJCIESZKÓW. POWSTAJE KLUB SENIORA

Opublikowano:
Autor:

WOJCIESZKÓW. POWSTAJE KLUB SENIORA  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Centrum Usług Społecznych w Wojcieszkowie od lipca otwiera Klub Seniora

Reklama

Starsi mieszkańcy będą mogli skorzystać m.in. z porad psychologicznych, psychoedukacji, zajęcię warsztatowych (psychoedukacja, edukacja zdrowotna, żywieniowa etc. według potrzeb). Do tego, zajęcia: kulturalne, plastyczne, taneczne, rehabilitacja poznawcza, , zajęcia integracyjne (wycieczki).

Uczestnictwo w klubie jest bezpłatne. ‼️

Uczestnikiem klubu może być osoba w wieku 60 lat i powyżej, nieaktywna zawodowo, samodzielna w podstawowych czynnościach samoobsługowych, nie mająca przeciwwskazań zdrowotnych oraz zamieszkująca na terenie gminy Wojcieszków. 

Do klubu kierowane będą osoby, które złożą wniosek do Centrum Usług Społecznych w Wojcieszkowie. Zakwalifikowanie osoby zainteresowanej będzie poprzedzone przeprowadzeniem przez koordynatora indywidualnych planów usług społecznych rozpoznania indywidualnych potrzeb wnioskodawcy. 

Centrum Usług Społecznych w Wojcieszkowie powstało w ramach realizacji projektu: „CUS w Gminie Wojcieszków wysoka jakość usług społecznych dla mieszkańców gminy”

w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy