Reklama

"Więcej światła" w ŁOK

Opublikowano:
Autor:

"Więcej światła"  w ŁOK - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na wernisaż wystawy fotografii autorstwa Artura Rychty.

Otwarcie wystawy odbędzie się w środę 13 listopada o godzinie 18:00 w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury. Fotografie będzie można oglądać w Galerii PROwizorium do 22 listopada. 

Artysta o sobie:

Nazywam się Artur Rychta. Mam 18 lat. Jestem uczniem klasy maturalnej I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łukowie. Staram się być świadomym obserwatorem otaczającej mnie rzeczywistości. Wraz z Łukowskim Ośrodkiem Kultury 13 listopada organizuję kolejny wernisaż moich fotografii. Wystawa jest podsumowaniem projektu, który został objęty stypendium artystycznym burmistrza Piotra Płudowskiego.
 Jako twórca zajmujący się, montażem wideo, projektowaniem grafiki, edycją dźwięku i fotografowaniem, jako zamiłowanie i wyraz mojej ekspresji twórczej wybrałem fotografię.
Fotografowaniem zajmuję się już od 9 lat. Wciąż się uczę i szukam swojego unikalnego, indywidualnego ale rozpoznawalnego stylu, którego osiągnięcie w tej dziedzinie sztuki jest dla mnie celem. Fotografia jest umiejętnością uwiecznienia chwili światła płynącego przez oczy mojej duszy. Dzięki niej pragnę przedstawić rzeczy, których na pierwszy rzut oka nie widać lecz posiadają głębię, którą trzeba umieć dostrzec. Moje rodzinne miasto jest dla mnie bardzo ważne, tu tworzę i szukam inspiracji, która pomaga mi dostrzec Łuków w innym świetle. To właśnie więcej światła w Łukowie pragnę Państwu przedstawić.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE