Reklama

Uwaga! Złodzieje nie śpią

Opublikowano:
Autor:

Uwaga! Złodzieje nie śpią - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Miniony tydzień to seria kolejnych kradzieży. Ginie biżuteria, pieniądze, a nawet grzejniki.

4 kwietnia w Łukowie na ul. Staszica 18-latek z Łukowa skradł złotą i srebrną biżuterię. Pokrzywdzona wartość strat określiła na kwotę 550 zł.

Kolejnego dnia, także w naszym mieście, na ul. Stodolnej - 44-letni łukowianin włamał się do niezamieszkałego budynku mieszkalnego i skradł kosiarkę elektryczną, przewód elektryczny oraz metalowe grzejniki. Pokrzywdzony wartość strat określił na kwotę 350 zł.

Następny dzień przyniósł złodziejom kolejne łupy. Na ul. Międzyrzeckiej nieznany sprawca przywłaszczył sobie pozostawiony w koszyku na zakupy portfel, w którym znajdowały się dokumenty i 150 zł.

9 kwietnia w Łukowie na ul. Browarnej nieznany sprawca skradł tablicę rejestracyjną z samochodu marki Audi.

Dzień później w Serokomli nieznany sprawca skradł złotą obrączkę, której właścicielka wyceniła wartość na kwotę 600 zł. 

W ubiegłym tygodniu dochodziło nie tylko do kradzieży, ale także do uszkodzenia mienia. 7 kwietnia w Krzywdzie nieznany sprawca umyślnie uszkodził drewniane drzwi budynku mieszkalnego. Wartość strat określono na kwotę 500 zł. Natomiast 9 kwietnia w Łukowie na ul. Browarnej 24-latek z Łukowa umyślnie uszkodził elementy nadwozia samochodu marki Skoda i samochodu marki Opel. Wartość strat określono na kwotę 5 000 zł.

10 kwietnia w Jonniku nieznany sprawca umyślnie wybił szyby w oknach budynku mieszkalnego. Pokrzywdzona wartość strat określiła na kwotę 3 000 zł.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE