Reklama

Uwaga przedsiębiorcy! Szkolenia JPK!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet

Uwaga przedsiębiorcy! Szkolenia JPK! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Naczelnik Urzędu Skarbowego w Łukowie zaprasza przedsiębiorców na szkolenie w zakresie wysyłania plików JPK_VAT. PIerwsze spotkane zaplanowano już w najbliższy wtorek 6 lutego w Łukowskim Ośrodku Kultury.

Od nowego roku obowiązują nowe przepisy podatkowe, nakazujące małym przedsiębiorcom rozliczanie się z fiskusem za pośrednictwem tzw. Jednolitych Plików Kontrolnych. By właściciele firm bez przygód mogli się rozliczać z Urzędem,  placówka organizuje cykl spotkań szkoleniowych dotyczących JPK_VAT.

Szkolenia będą odbywały się cyklicznie w trzy wtorki lutego tj. 6, 13 i 20 lutego 2018 r. w siedzibie Łukowskiego Ośrodka Kultury ul. Wyszyńskiego 20 o godz. 9.00.

- Celem szkolenia jest wyjaśnienie przedsiębiorcom zasad tworzenia i przesyłania plików JPK_VAT czyli elektronicznej wersji rejestru sprzedaży i zakupów VAT oraz zaprezentownie profilu zaufanego, który jest niezbędny do prawidłowego wysłania i autoryzacji czyli uwierzytelnienia pliku JPK_VAT - mówi Marek Szczerba, Naczelnik Urzędu Skarbowego w Łukowie.

Ponieważ od 1 stycznia 2018 r. wszyscy podatnicy podatku VAT mają obowiązek tworzenia i wysyłania plików w postaci elektronicznej, warto skorzystać z pomocy oferowanej przez fiskus.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE