Reklama

Uszkodzenie karoserii i \"prywatnego terenu rekreacyjnego\"

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP Łuków

Uszkodzenie karoserii i \"prywatnego terenu rekreacyjnego\" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łukowscy policjanci jak co tydzień przygotowali zestawienie zdarzeń kryminalnych, jakie wystąpiły na przestrzeni ostatnich dni na terenie naszego powiatu. Tym razem w niechlubnym zestawieniu dominują uszkodzenia obiektów.

Do pierwszego zdarzenia doszło tydzień temu we wtorek, 28 czerwca w Łazach. 44-letni mieszkaniec Łukowa umyślnie uszkodził elementy karoserii samochodu marki Audi na kwotę około 5000 zł. Kilka dni później w Zaolszyniu 19-latek z gminy Trzebieszów umyślnie uszkodził elementy wyposażenia prywatnego terenu rekreacyjnego. Wartość strat ustalono na kwotę 7000 zł. Szerzej piszemy o tym w odrębnym artykule.

W czwartek 30 czerwca na ul. Nowopijarskiej w Łukowie na nieustalony dotychczas sprawca skradł damski portfel, w którym znajdowały się karty do bankomatu. Dzień później na ul. Siedleckiej w naszym mieście doszło do podobnego zdarzenia. Nieznany sprawca przywłaszczył sobie telefon komórkowy marki Motorola o wartości około 500 zł.

Ponadto w zeszłym tygodniu na terenie naszego powiatu doszło do dwóch poważnych zdarzeń drogowych. Pierwsze z nich miało miejsce w czwartek 30 czerwca na ul. Świderskiej w Łukowie. Kierujący rowerem 13-latek został potrącony przez samochód marki Ford Mondeo, którym kierowała 22-letnia łukowianka. W wyniku wypadku pokrzywdzony chłopiec doznał obrażeń ciała. Dzień później w Jeziorach w gminie Łuków kierująca samochodem marki Volkswagen 38-latka z powiatu radzyńskiego po zjechaniu z jezdni uderzyła w przydrożne drzewo. W wyniku wypadku pokrzywdzona kobieta doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala.

Co istotne, między 27 czerwca a 3 lipca policjanci zatrzymali 9 nietrzeźwych kierujących pojazdami. 26 czerwca zatrzymano również 22-letniego łukowianina, który posiadał przy sobie środek odurzający w postaci marihuany. Zdarzenie miało miejsce na os. Klimeckiego w Łukowie.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE