Reklama

Uczniowie "Reymonta" dbają o czyste powietrze

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Zespół Szkół nr 3 w Łukowie

Uczniowie "Reymonta" dbają o czyste powietrze - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwie drużyny z Zespołu Szkół nr 3 w Łukowie awansowały do ogólnopolskiego finału konkursu "Czyste środowisko - czyste powietrze" Ogólnopolskiej Kampanii Edukacyjnej "SMOG".

W styczniu bieżącego roku wystartował ogólnopolski konkurs „Czyste środowisko - czyste powietrze” w ramach projektu edukacyjnego „SMOG”, którego celem było uświadomienie ludzi jak zanieczyszczenia powietrza wpływają na środowisko, zdrowie i jakość życia.

Półfinał trwający do maja 2018 przebiegał w pięciu kategoriach: wykonanie zdjęcia, plakatu, maskotki, kapsuły czy napisanie apelu, przemowy na temat zanieczyszczeń planety i walkę ze smogiem.

W rywalizacji brały udział cztery drużyny z Zespołu Szkół nr 3 w Łukowie, spośród których do ogólnopolskiego finału awansowały ekipy: „EMKA” w składzie Milena Jezierska i Eliza Kozak z klasy I TC oraz „AGRO-LOGIS”, który reprezentują uczniowie Jakub Cabaj (I TC) i Adrian Bielski (II TAŻ).

Finał konkursu odbędzie się w październiku w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. W czasie uroczystości przewidziane są konkursy, mini konferencja z udziałem przedstawicieli służb ratowniczych i gala połączona z wręczeniem nagród.

Opiekunem drużyn z ZS nr 3 jest Renata Wawryniuk.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE