Reklama

Uczeń "Reymonta" w finale Olimpiady Logistycznej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Zespół Szkół nr 3 w Łukowie

Uczeń "Reymonta" w finale Olimpiady Logistycznej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Poznaniu zakończyła się X Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna. Wśród finalistów uczeń Zespołu Szkół nr 3 w Łukowie Michał Nurzyński.

W organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu olimpiadzie wzięło udział 8745 uczniów z 284 szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Do finału dotarło 62 uczestników reprezentujących 46 szkół z całej Polski. Wśród nich znalazł się uczeń Zespołu Szkół nr 3 im. Wł. St. Reymonta w Łukowie Michał Nurzyński, uzyskując tym samym tytuł finalisty.

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna po raz pierwszy zorganizowana została w 2008 roku. Jej celem jest rozbudzenie zainteresowania branżą TSL, wpływ na kształcenie przyszłej kadry logistycznej oraz pomoc w ocenie programów nauczania w szkołach średnich i policealnych. Olimpiada została na stałe umieszczona przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w wykazie turniejów i olimpiad tematycznych związanych z wybraną dziedziną wiedzy zawodowej, których laureaci i finaliści są zwolnieni z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.        

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE