Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Ucz się rysować i tworzyć w ŁOK-u

foto ŁOK

wiadomosci ŁOK zaprasza do zapisów na warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 5-9 lat.

mo

Opublikowano: 6 września 2020 13:00 | Aktualizacja: 5 września 2020 00:59

 

Zaczynaja się 14 września 2020 roku.

 

Zajęcia w poniedziałki dla dzieci w przedziale wiekowym: 5-9 lat.

 

Warsztaty półtoragodzinne ( z możliwością przedłużenia do 2 godzin zegarowych) z uwzględnieniem czasu na wstęp instruktora do tematu danych zajęć, czasu na przygotowanie do pracy oraz czasu na posprzątanie.

 

Przewidziane techniki bazują na materiałach z recyklingu, w duchu ekologii, ale nie wykluczają tradycyjnych materiałów, jak: glina, farby itp.

 

Planowane jest wykonanie różnorodnych instalacji, prac z zakresu rzeźby z papier mache (małe i duże formy), masek, obrazów z użyciem roślin stabilizowanych, „niebek” z suszonych kwiatów, roślin i innych materiałów- zalewanych żywicą epoksydową. 

 

Osobowość grupy, dynamika pracy będą wskazówkami do planowania prac. To co dzieciom „podpasuje”zdeterminuje plan zajęć.

 

Podstawą relacji na tych spotkaniach warsztatowych będzie wzajemny szacunek, pełna akceptacja poczynań artystycznych, działania nieskrępowane schematami. 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.