Reklama

Turniej Szachowy "Pożegnanie wakacji"

Opublikowano: wt, 27 sie 2019 13:41
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Turniej Szachowy "Pożegnanie wakacji" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Stowarzyszenie Szachistów SZACHPOL Łuków organizuje Turniej Szachowy "Pożegnanie wakacji" dla dzieci i młodzieży.

Turniej rozegrany zostanie w Łukowskim Ośrodku Kultury, ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 20, 21-400 Łuków w dniu 28 sierpnia 2019 r. (środa) o godz. 15.

Zgłoszenie udziału w zawodach (imię, nazwisko, data urodzenia, klub) należy dokonać na adres mailowy: [email protected] lub w dniu zawodów na sali gry.

SYSTEM ROZGRYWEK: Turniej indywidualny, system szwajcarski-kontrolowany, 7 rund, czas 10 min na zawodnika, w turnieju zostaną wyodrębnione klasyfikacje w kategoriach wiekowych z podziałem na chłopców i dziewczęta.

NAGRODY:
Zdobywcy 3 pierwszych miejsc w każdej grupie otrzymują medale i dyplomy. Dyplomy dla wszystkich uczestników. Organizatorzy przewidzieli słodkie niespodzianki dla wszystkich uczestników.

W turnieju obowiązują przepisy Polskiego Związku Szachowego. Udział w zawodach zgłoszonego zawodnika jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez organizatorów danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji turnieju w zakresie publikacji listy startowej oraz wyników,
sprawozdawczości z turnieju, nieodpłatnego utrwalenia i rozpowszechnienia wizerunku w formie fotografii cyfrowej i materiałów audiowizualnych dla celów promocyjnych turnieju. Za zdolność startu w zawodach oraz ubezpieczenie uczestników odpowiedzialny jest klub, szkoła lub rodzic.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE