Reklama

Trzy pożary w krótkim czasie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: OSP Krzywda

Trzy pożary w krótkim czasie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ostatnim tygodniu na trenie powiatu łukowskiego doszło do trzech pożarów w budynkach mieszkalnych. Jeden z nich niestety zakończył się tragicznie.

Od początku roku w powiecie łukowskim zanotowano co najmniej trzy pożary budynków mieszkalnych. 4 stycznia w miejscowości Rozłąki niedaleko Huty Dąbrowy w gminie Krzywda w jednym z budynków zapaliła się sadza w przewodzie kominowym. Zdarzenie miało miejsce około godz. 13:30, a do poradzenia sobie z zagrożeniem zadysponowany został zastęp straży pożarnej z Łukowa i strażacy ochotnicy z OSP Krzywda. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Dzień później, 5 stycznia przed godziną 19 ogień pojawił się w miejscowości Aleksandrówka w gminie Stoczek Łukowski. Spaleniu uległa część pomieszczeń wraz z wyposażeniem w jednym z budynków mieszkalnych oraz instalacja elektryczna. Strażacy który pojawili się na miejscu pożaru, zlikwidowali zarzewie ognia i sprawdzili czy ogień nie występuje jeszcze w innych miejscach. Prawdopodobnie przyczyną zdarzenia było zwarcie w instalacji elektrycznej. Do pożaru została zadysponowana jednostka z Łukowa oraz OSP ze Stoczka Łukowskiego, Jedlanki, Szyszek, OSP Rosy i Starej Róży. Mieszkańcy budynku zdążyli opuścić dom o własnych siłach.

Tragicznie natomiast zakończył się pożar w Podosiu w gminie Krzywda. Śmierć poniósł tam 85-letni mężczyzna. Więcej o pożarze pisaliśmy w artykule: Pożar w Podosiu. Nie żyje 85-latekUdostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE