Reklama

Troje kandydatów na dyrektora

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Troje kandydatów na dyrektora - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzisiaj komisja konkursowa otworzyła koperty z ofertami kandydatów na dyrektora Łukowskiego Ośrodka Kultury. Do kolejnego etapu przeszły trzy osoby.

Spośród sześciu ofert, które w wyznaczonym terminie wpłynęły do Urzędu Miasta, komisja konkursowa postanowiła dopuścić do kolejnego etapu trzy osoby. To właśnie te osoby spełniły wymagania formalno – prawne. Teresa Błażejczyk, Grzegorz Skwarek i Artur Mydlak spotkają się z komisją konkursową 12 grudnia. Pozostali kandydaci nie spełnili wszystkich wymagań. Przewodniczący komisji Dariusz Szustek nie chciał ujawniać danych tych osób.  

Członkowie komisji zapoznają się teraz z koncepcją kandydatów na funkcjonowanie Łukowskiego Ośrodka Kultury. Podczas poniedziałkowych rozmów najprawdopodobniej zostanie już wyłoniony nowy dyrektor.  

W komisji konkursowej zasiadają: Burmistrz Dariusz Szustek, Naczelnik Wydziału Oświaty Marek Król, radca prawny Piotr Pawlikowski, skarbnik miasta Barbara Leszczyńska oraz Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Ryszard Smolarz.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE