Reklama

Szczęśliwy finał poszukiwań 86-latka

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Łukowie

Szczęśliwy finał poszukiwań 86-latka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W niespełna godzinę od zgłoszenia zaginięcia policjanci odnaleźli 86-latka. Okazało się, że w nocy mężczyzna wyszedł z rodzinnej imprezy. Zaniepokojeni jego dłuższą nieobecnością najbliżsi powiadomili mundurowych. Ci odnaleźli mężczyznę w pobliżu lasu.

W nocy z soboty na niedzielę dyżurny łukowskiej komendy policji został powiadomiony o zaginięciu 86-latka z gminy Nowodwór z powiatu ryckiego. Z przekazanej informacji wynikało, że w jednej z miejscowości gminy Adamów, starszy mężczyzna wyszedł w nocy z rodzinnej imprezy i pomimo późnej pory nie powrócił do najbliższych. Ci obawiając się o jego stan zdrowia, a także zaniepokojeni jego przedłużającą się nieobecnością, powiadomili  o tym fakcie policję.

W rejon tej miejscowości zostali skierowani wszyscy policjanci pełniący tej nocy służbę w powiecie łukowskim. Mundurowi sprawdzali okoliczne pola i lasy, oraz pobliskie zabudowania. W niespełna godzinę od zgłoszenia funkcjonariusze zauważyli idącego wzdłuż lasu starszego mężczyznę. Okazało się, że był nim poszukiwany 86-latek. Mężczyzna powiedział policjantom, że chciał pieszo powrócić do swego domu, nie przewidział tego, iż jego najbliżsi będą martwić się o niego.

Odnaleziony przez funkcjonariuszy mężczyzna został odwieziony do swych najbliższych, ci zaopiekowali się nim i samochodem odwieźli go do jego domu. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE