Reklama

Stary-nowy naczelnik

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum portalu

Stary-nowy naczelnik - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Krzysztof Fornal pokieruje Wydziałem Inwestycji Urzędu Miasta Łuków. Taką informację przekazał podczas budżetowej sesji Rady Miasta burmistrz Piotr Płudowski.

Krzysztof Fornal od 17 grudnia ponownie pracuje w łukowskim magistracie. Po zmianach organizacyjnych w urzędzie, które weszły w życie 11 grudnia, jest on naczelnikiem Wydziału Inwestycji, będącego ostatnio połączonym z Wydziałem Promocji.

Fornal mógł objąć stanowisko bez konkursu, ponieważ ustawa o pracownikach samorządowych przewiduje możliwość przesunięcia pracownika z jednego urzędu do drugiego. „Nowy” naczelnik pracował do niedawna w Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie, a w latach 2015-2018 pracował na identycznym stanowisku w łukowskim magistracie, gdy szefował mu Dariusz Szustek. Wówczas wydział zajmował się głównie sprawą zalewu Zimna Woda, a Krzysztof Fornal przechodząc z Urzędu Gminy Łuków - gdzie wcześniej pracował - także był powołany na nowe stanowisko bez konkursu.

Burmistrz Płudowski podczas budżetowej sesji Rady Miasta poinformował też o innych przesunięciach kadrowych w urzędzie. Naczelnikiem - odrębnego z powrotem - Wydziału Promocji nadal będzie Anna Kicińska.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE