Reklama

Reklama

STANIN Idziesz do urzędu? Zmierzą Ci temperaturę

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

STANIN Idziesz do urzędu? Zmierzą Ci temperaturę - Zdjęcie główne

Wójt Krzysztof Kazana i jego zastępca Sławomir Rzymowski

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wszystkie dokumenty zostają wrzucane do skrzynki podawczej (na parterze) i przechodzą obowiązkową kwarantannę.

Reklama

-  W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną na terenie gminy  prosimy o załatwianie spraw w Urzędzie Gminy Stanin, tylko w sytuacji gdy nie jest to możliwe innymi podanymi niżej kanałami (telefon, adres mejlowy) - zachęca samorząd w mediach społecznościowych. 

 

Wszystkie dokumenty zostają wrzucane do skrzynki podawczej (na parterze) i przechodzą obowiązkową kwarantannę. - Tak jak w ostatnim czasie zalecamy załatwianie wszelkich spraw za pomocą środków, które nie powodują bezpośredniej wizyty tj. przez telefon, skrzynkę ePUAP, email, skrzynkę podawczą w punkcie obsługi na wejściu do urzędu itp. - informuje gmina. 

 

Osoby, które muszą osobiście załatwić sprawę w urzędzie musza być w maseczkach lub przyłbicy, zachować dystans 2 metrów.  To nie wszystko. W punkcie informacyjnym prowadzony jest rejestr osób wchodzących. Na danym piętrze mogą przebywać tylko dwie osoby. Mało? Gmina zapowiada, że interesanci będą mieli mierzoną temperaturę. 

 

 

 

 

Służbowe spotkania z wójtem umawiane są telefonicznie w sekretariacie – 25 798 11 18.

 

Jak podaje Sanepid na terenie województwa lubelskiego 7 października występuje 39 aktywnych ognisk (19 w fazie rozwojowej)


ŻADNE NIE WYSTĘPUJE W POWIECIE ŁUKOWSKIM 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE