Reklama

Reklama

STANIN. 9 zespołów rozgrywało mecze na Orliku w Kosutach.

Opublikowano:
Autor:

STANIN.  9 zespołów rozgrywało mecze na Orliku w Kosutach. - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Młodzi piłkarze rywalizowali o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego

Reklama

Drużyny składały się z uczniów ze Szkół Podstawowych zlokalizowanych na terenie Gminy Stanin.  W „Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego” udział wzięło ponad 80 zawodników. Piłkarze rywalizowali w 2 kategoriach wiekowych: klasy IV-VI oraz VII-VIII. Najlepsze drużyny nagrodzone zostały pucharami oraz nagrodami rzeczowymi. Organizatorzy przyznali także nagrody indywidualne dla najlepszego bramkarza oraz zawodnika turnieju.

 

Klasyfikacja końcowa:

Kategoria I (klasy IV-VI)

I miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa w Zastawiu

II miejsce – Zespół Szkół w Staninie

III miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeleńcu

Kategoria II (klasy VII-VIII)

I miejsce – Zespół Szkół w Staninie

II miejsce – Zespół Szkół w Tuchowiczu

III miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa w Sarnowie

 

- W kategorii I najlepszym zawodnikiem został Adrian Soćko z Publicznej Szkoły Podstawowa w Zastawiu zaś tytuł najlepszego bramkarza wywalczył Aleksander Wójcik z Publicznej Szkoły Podstawowej w Jeleńcu.

- W kategorii II najlepszym zawodnikiem został Kacper Bednarczyk z Zespołu Szkół w Staninie a najlepszym bramkarzem okazał się Jan Cizio z Publicznej Szkoły Podstawowej w Sarnowie.

- Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali nauczyciele wychowania fizycznego: Bożena Skwarek, Elżbieta Macioszek, Andrzej Osiak, Maciej Przeździak, Rafał Goławski, Mariusz Ciołek, Henryk Pałucki, Wojciech Góral oraz Jarosław Michalak.

- Organizatorem Turnieju  była Gminna Biblioteka Publiczna w Staninie zaś partnerem wydarzenia Województwo Lubelskie ,, Lubelskie Smakuj życie !”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy