Reklama

Spotkanie z Przemysławem Wiplerem w Łukowie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Spotkanie z Przemysławem Wiplerem w Łukowie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości O inteligencji kobiet, niższych podatkach, dostępie do broni i sposobach na zatrzymanie Polaków w kraju. Wczoraj wieczorem tematy te poruszył Przemysław Wipler z Partii Wolność.

W niedzielę po godzinie 20.00 w Łukowskim Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie z Przemysławem Wiplerem z Partii Wolność, któremu towarzyszył prezes regionu lubelskiego Bartłomiej Pejo. Spotkanie zaczęło się od pytania dotyczącego kontrowersyjnych twierdzeń szefa partii na temat inteligencji kobiet.  

To nie jest tak, że nie szanujemy kobiet. W biurze mojego szefa jest zdjęcie Margaret Thatcher, którą podziwiamy, a w naszych strukturach ważne funkcje obejmowane są przez kobiety – powiedział P. Wipler.  

W swoim wystąpieniu odniósł się także do kary nałożonej przez Parlament Europejski na Janusza Korwin – Mikkego porównując odebranie możliwości wypowiadania się w imieniu parlamentu do zakazu spożywania kawioru osobie, która go nie lubi jeść.  

Podczas niedzielnego spotkania Przemysław Wipler mówił o kapitale, który nie ma narodowości, a posiada ją jego właściciel. Wśród tematów wczorajszego spotkania znalazła się szeroko rozumiana wolność, która doprowadzić ma do tego, że Polakom w kraju ojczystym będzie się żyło lepiej oraz o tym, że administracja i biurokracja powinna być ograniczona.  

Spotkanie z politykami było okazją do wyrażenia chęci dołączenia do sympatyków Partii Wolność, a także do złożenia podpisu poparcia pod pomysłami wprowadzenia łatwiejszego dostępu do broni, kary śmierci dla morderców i poszerzenia granic obrony koniecznej. 

Łuków był ostatnią miejscowością, którą odwiedził P. Wipler. Jak powiedział w rozmowie z nami – takie spotkania będą miały miejsca także w przyszłości.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE