Reklama

Spotkanie opłatkowe dla mieszkańców

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

Spotkanie opłatkowe dla mieszkańców - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łukowski społecznik Andrzej Zdrojewski zaprasza na spotkanie opłatkowe w centrum miasta. Zaplanowano je w sobotę 22 grudnia na Placu Wolności i Solidarności. W trakcie "wigilii" harcerze przekażą Betlejemskie Światło Pokoju.

W trakcie spotkania oprócz dzielenia się bożonarodzeniowym opłatkiem będzie też możliwość wspólnego śpiewania kolęd. Wykonywać je będą przedszkolaki oraz seniorzy. Chętni będą mogli także skosztować wigilijnych potraw: barszczu, pierogów oraz kapusty z grzybami.

- To inicjatywa mieszkańców dla mieszkańców. Będziemy mieli swoje opłatki, ale mile widziane będzie, aby mieszkańcy przynieśli również swoje - mówi Andrzej Zdrojewski.

Współorganizatorami oddolnego spotkania mieszkańców są także Towarzystwo Fruwającej Muchy, Łukowska Rada Seniorów i Łukowska Spółdzielnia Mieszkaniowa. Dzielenie się opłatkiem zaplanowano w sobotę 22 grudnia o godz. 16:00 na Placu Solidarności i Wolności. Podczas spotkania zostanie też oficjalnie przekazane Betlejemskie Światło Pokoju.

A już w najbliższą środę 19 grudnia o godz. 16:00 warto przyjść na uroczyste ubieranie szopki na osiedlu Sienkiewicza. Na spotkanie przy sklepie „Groszek” zaprasza rodziny z dziećmi Andrzej Zdrojewski.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE