Reklama

Spędź ferie razem z ŁOK

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Spędź ferie razem z ŁOK - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak co roku, Łukowski Ośrodek Kultury organizował będzie cykl zajęć w czasie ferii zimowych. Co tym razem czeka na osoby, które zostaną w mieście na czas zimowego wypoczynku?

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci w wieku 6-10 lat uczęszczające do łukowskich szkół na cykl zajęć „Ferie Zimowe Ł`O.K. 2018”. W programie zaplanowano m.in. warsztaty wokalne, muzyczne i plastyczne, zajęcia z zumby czy wycieczkę do parku trampolin „Hangar 646” w Warszawie. Uczestnicy ferii będą mieli też okazję do spotkania z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Łukowie, będą mogli też oglądać filmy w Kinie Łuków. Zwieńczeniem każdego turnusu ferii zimowych będzie bal i konkurs z nagrodami „Mam Talent”.

Chętni mogą skorzystać z oferty przygotowanej przez Łukowski Ośrodek Kultury w dwóch teminach: od 29 stycznia do 2 lutego lub od 5 do 9 lutego. Koszt turnusu to 100 zł, a w jego cenę wliczone są koszty wycieczki do Warszawy, bilety do kina, materiały dydaktyczne, bal oraz ubezpieczenie na cały turnus.

Szczegółowych informacji na temat oferty domu kultury na zbliżające się ferie, uzyskać będzie można w czwartek 18 stycznia w godz. 16:00 - 18:00 oraz w przypadku wolnych miejsc w piątek 19 stycznia 2018 roku w godz. 9:00 - 11:00. Ilość miejsc jest ograniczona. UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE