Reklama

Śmiertelne potrącenia i haszysz na Chącińskiego

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum portalu

Śmiertelne potrącenia i haszysz na Chącińskiego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwa śmiertelne wypadki to najpoważniejsze zdarzenia, które miały miejsce w zeszłym tygodniu. Z czym zmagali się jeszcze łukowscy policjanci?

We wtorek 14 sierpnia na os. Chącińskiego w Łukowie, policjanci znaleźli haszysz u 24-letniego mężczyzny. Do identycznego zatrzymania na terenie tego samego osiedla doszło też dwa dni później. Narkotyk posiadał przy sobie 21-letni mieszkaniec miasta. Podobną „wpadkę” zaliczył także jego rówieśnik z Siedlec, który został zatrzymany w czwartek w Gołaszynie.

Zobacz też: Podróżowali taksówką z haszyszem

We wtorek policjanci interweniowali też przy pożarze stodoły we wsi Karwacz, która spłonęła od uderzenia pioruna. Spaleniu uległ także znajdujący się w budynku sprzęt rolniczy.

Zobacz też: Stodoła spłonęła od uderzenia pioruna

16 sierpnia na os. Chącińskiego w Łukowie nieznany sprawca skradł telefon komórkowy marki Huawei i telefon komórkowy marki LG. Dzień później w Ciechominie nietrzeźwy 30-latek z gminy Stoczek Łukowski kierując samochodem marki BMW zjechał z jezdni i uderzył w słup trakcji elektrycznej, a następnie „dachował” na polu. Mężczyzna okazał się jednym z ośmiu kierowców, którzy zostali zatrzymani w zeszłym tygodniu przez policję za jazdę po spożyciu alkoholu.

Zobacz też: Wypadł z drogi. Miał ponad pół promila

W sobotę 18 sierpnia w Stoczku Łukowskim nieznany sprawca umyślnie uszkodził pokrywę silnika samochodu marki Ford Focus. Pokrzywdzony wartość starty określił na kwotę tysiąca złotych.

Jednak najpoważniejsze - bo zakończone śmiercią - zdarzenia miały miejsce w piątek i niedzielę 17 oraz 19 sierpnia. W pierwszym z nich 28-letnia kobieta kierująca Oplem Corsą potrąciła w Serokomli znajdującego się na drodze mężczyznę. W drugim przypadku kierująca również oplem 22-latka z gminy Łuków potrąciła przechodzącego przez jezdnię w Gołaszynie pieszego.

Zobacz też: Śmiertelne potrącenie w Serokomli
Zobacz też: Kolejne śmiertelne potrącenie
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE