Reklama

Ślubowanie w Radoryżu Smolanym

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Ślubowanie w Radoryżu Smolanym - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 58 uczniów złożyło ślubowanie w odbywających się wczoraj obchodach Dnia Edukacji Narodowej w Zespole Szkół w Radoryżu Smolanym.

Zespół Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym obchodził w poniedziałek 16 października Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystości tzw. dnia nauczyciela połączono w tym roku ze ślubowaniem kadetów klas mundurowych. Łącznie na uroczystym apelu ślubowanie na sztandar szkoły złożyło 58 osób. Wyróżnienia ślubowaniem na sztandar szkoły dostąpili Katarzyna Misiak, Paulina Drozd, Sebastian Kalenik z klasy I LO policyjnej oraz Magdalena Zabłocka i Konrad Kania z klasy I LO wojskowej.

Jak powiedziała w rozmowie z portalem Łuków24.pl dyrektor szkoły, Marianna Brzozowska-Skwarek, zainteresowanie kształceniem się w klasach mundurowych od kilku lat utrzymuje się na podobnym poziomie. Zespół Szkół w Radoryżu Smolanym przyciąga chętnych nie tylko ofertą edukacyjną, ale też nietuzinkowymi metodami jej zdobywania. Szkoła organizuje m.in. obozy szkoleniowe, czy zajęcia strzeleckie. Chętni mogą mieć nawet możliwość skoków spadochronowych.

W trakcie szkolnego apelu dyrektor placówki podziękowała też za pracę i wychowanie młodzieży czynnym i emerytowanym nauczycielom Zespołu Szkół, pracownikom oświaty oraz rodzicom uczniów. Na koniec zostały wręczone nagrody dla nauczycieli i pozostałych pracowników szkoły w Radoryżu Smolanym.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE