Reklama

Siłownia w Żdżarach już działa

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Siłownia w Żdżarach już działa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieszkańcy Żdżar w gminie Łuków mogą dbać o aktywność fizyczną na nowej siłowni zewnętrznej. Inwestycja dofinansowana za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania "RAZEM" stanęła na terenie rekreacyjnym na "Ranczu pod bocianami".

Zakup urządzeń możliwy był dzięki zaangażowaniu stowarzyszenia „Żdżarzanie” i pomocy LGD. Inwestycja szacowana na ponad 36,5 tys. złotych sfinansowana została w wysokości 34,7 tys. zł ze środków unijnych. Za te pieniądze na „Ranczu pod bocianami” stanęło 9 urządzeń do ćwiczeń, kosze na śmieci, ławki, stojak na rowery i tablica z regulaminem. Nasadzona została też nowa zieleń.

W uroczystym otwarciu nowej inwestycji wzięli udział mieszkańcy Żdżar i przedstawiciele stowarzyszenia „Żdżarzanie”. Chętni zostali zapoznani z działaniem poszczególnych urządzeń siłowni i uczestniczyli we wspólnym ognisku

- Siłownia zewnętrzna w Żdżarach, to dobry przykład współpracy oraz kolejny dowód na głęboki sens istnienia organizacji pozarządowych - czytamy w informacji nadesłanej do Redakcji.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE