Reklama

Rusza program „Kobieta Bezpieczna”

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Łukowie / OSiR

Rusza program „Kobieta Bezpieczna” - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do piątku 21 września można zapisywać się na zajęcia w ramach programu "Kobieta Bezpieczna".

Wydział Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Łukowie, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz siłownia Platinium Gym&Fitness Łuków zapraszają wszystkie panie do udziału w XVI edycji programu profilaktycznego „Kobieta Bezpieczna”.

Jego głównym celem jest zwiększenie bezpieczeństwa przedstawicielek płci pięknej, przełamanie obojętności na przemoc i agresję oraz promocja zdrowego trybu życia. Program adresowany jest do wszystkich kobiet bez względu na wiek, wykształcenie czy wykonywany zawód.

Podczas prowadzonych zajęć panie będą miały możliwość spotkania z psychologiem, prawnikiem, ratownikiem medycznym i wodnym, specjalistą ds. prewencji oraz licencjonowanym trenerem samoobrony. Z uczestniczkami zajęć spotkają się też policjanci realizujący założenia programu „Dzielnicowy bliżej nas”, którzy powiedzą o możliwości rozwiązywania lokalnych problemów trapiących Panie z naszego miasta. Kobiety które zapiszą się na kursy, oprócz profesjonalnej wiedzy i umiejętności otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie programu.

Wszystkie panie zainteresowane udziałem w programie prewencyjnym „Kobieta Bezpieczna”, mogą do 21 września roku zapisać się w Komendzie Powiatowej Policji w Łukowie przy ul. Międzyrzeckiej 9, (pokój 41), tel 25 797 62 65 lub w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Łukowie przy ul. Browarnej 63, tel. 25 798 23 89, 25 798 57 60. Zapraszamy w imieniu organizatorów.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE