Reklama

Remont POZ w Wandowie: co się zmieniło?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: SP ZOZ w Łukowie

Remont POZ w Wandowie: co się zmieniło? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Około 650 tys. złotych kosztowała modernizacja budynku Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Wandowie w gm. Wola Mysłowska. To kolejna tego typu inwestycja prowadzona przez SP ZOZ w Łukowie.

Dobiegła końca modernizacja budynku POZ w Wandowie. Prace w pamiętającym lata 60-te budynku rozpoczęły się kilka miesięcy temu i zmieniły ośrodek praktycznie nie do poznania.

- Budynek w tamtym czasie nie spełniał żadnych norm. Było wręcz odwrotnie. Ten remont należało przeprowadzić możliwie jak najszybciej i jak najsprawniej - wspomina Dariusz Orzeł, dyrektor ds. Inwestycji i Remontów w SP ZOZ w Łukowie.

Dyrektor dodaje, że zniszczona w budynku była m.in. elewacja oraz instalacje elektryczne, a także kotłownia i sale przyjęć pacjentów. Po remoncie ośrodek zyskał natomiast nową elewację, posadzki, drzwi i okna, a także nowe instalacje. Zmieniony został też układ pomieszczeń wewnątrz.

Całość kosztów inwestycji wyniosła blisko 600 tysięcy złotych. Władzom SP ZOZ pozostało jeszcze wyposażyć budynek w odpowiedni sprzęt medyczny. Szpital szacuje, że placówka zacznie przyjmować pierwszych pacjentów jeszcze przed wakacjami.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE