Reklama

Rekord pobity, ale co z bezpieczeństwem

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Rekord pobity, ale co z bezpieczeństwem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Modernizacja basenów letnich w naszym mieście spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem mieszkańców. Pojawiło się jednak pytanie o bezpieczeństwo.

W wakacje informowaliśmy Państwa o bitych rekordach frekwencji. Jednego dnia łukowska pływalnia odnotowała sprzedaż ponad 4 tys. biletów. Z nowej infrastruktury korzystali nie tylko łukowianie, ale także mieszkańcy sąsiednich miejscowości. Jeszcze w trakcie sezonu letniego użytkownicy basenów zaczęli zadawać pytania o bezpieczeństwo. Temat ten podnosili w komentarzach także nasi Czytelnicy. Pytali jak kilka osób jest w stanie dopilnować bezpieczeństwa tłumów.  

Te same pytania padły podczas wczorajszej sesji. Radny Mateusz Popławski pogratulował wyniku i zapytał czy w przyszłym roku będzie wprowadzony jakiś limit. Burmistrz miasta odpowiedział, że kompleks jest miejscem bezpiecznym, którego pilnowało 12 ratowników. Na prawie 70 tys. osób, które skorzystało z pływalni, nic się nie stało.

- Wolałbym, żeby systematycznie było po 1,5 tys. osób każdego dnia, niż 4 tys. jednego. Myślę, że w przyszłym roku część osób wybierze zalew Zimna Woda – zakończył włodarz.  

Przyszły rok pokaże, co wybiorą mieszkańcy. 
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE