Reklama

Przejazd na Łapiguzie otwarty

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Przejazd na Łapiguzie otwarty - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miła wiadomość dla kierowców. Dzisiaj rano otwarty został przejazd kolejowy na ul. Łapiguz. Kończą się więc problematyczne objazdy po zniszczonej ulicy Objazdowej.

Remont będącego w złym stanie technicznym przejazdu rozpoczął się 25 września i trwał ponad 3 tygodnie. Firma wykonująca prace na zlecenie PKP PLK rozebrała w tym czasie tory kolejowe, starą nawierzchnię przejazdu wykonaną z płyt żelbetowych i rozebrała kostkę dla pieszych. Po przeprowadzeniu prac ziemnych i odwodnienia w okolicy przejazdu, położone zostały nowe tory i nowa nawierzchnia.

Przejazd został otwarty dziś rano 17 października. Zakończyły się więc objazdy samochodów po zniszczonej ulicy Objazdowej. W miejscu tym, gdzie kilkaset metrów dalej funkcjonuje drugi przejazd kolejowy, przez ostatnie tygodnie przejeżdżały samochody osobowe oraz tiry. Te ostatnie często musiały łamać się, aby pokonać tą przeprawę.

Choć przejazd kolejowy został już otwarty dla pojazdów, warto zachować ostrożność za kierownicą. Na miejscu wciąż widoczni są pracownicy firmy, którzy wykonują ostatnie roboty budowlane i wykończeniowe.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE