Reklama

Przedsiębiorco to propozycja dla Ciebie

Opublikowano:
Autor:

Przedsiębiorco to propozycja dla Ciebie  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łuków może być kolejnym miastem, w którym będzie działało Towarzystwo Biznesowe. Pierwsze spotkanie informacyjne zaplanowano na 10 grudnia w Pałacyku Fantazja w Sięciaszce

Spotkanie rozpocznie się o godz. 12.00. Podczas niego zaprezentowana będzie cała idea TB oraz przedstawione zostaną korzyści dla przedsiębiorców wynikające z członkostwa. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza tych, którzy posiadają własną firmę, zarządzają, produkują, sprzedają, szukają nowych zleceń jako freelancerzy lub po prostu poszukują nowych kontraktów. 

Towarzystwa Biznesowe to środowisko ludzi, którym bliskie są wartości w biznesie. To grupy nieformalne, które regularnie spotykają się o poranku lub wieczorem, aby nawiązywać nowe kontakty biznesowe, doskonalić swoje umiejętności i pogłębiać relacje z ludźmi szanującymi podobne wartości. Założycielem Towarzystw Biznesowych jest Maciej Gnyszka. a jednym z członków jest Kamil Gancarz.


 Rejestrować można się na stronie www.towbiz.pl/lukow101219 lub pod nr telefonu 535-050-590. UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE