Reklama

Premier przekazał promesy i namawiał, żeby głosować na Andrzeja Dudę (GALERIA)

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Szef rządu mówił o "budowaniu wielkiej, silnej i sprawiedliwej Polski na fundamentach wiary, kultury i tradycji".

Dziś Mateusz Morawiecki przyjechał do Łukowa by wspierać prezydenta Andrzeja Dudę w kampanii wyborczej. Spotkał się z mieszkańcami na Placu Wolności i Solidarności. Premier stwierdził, że Łuków to piękne miasto o długich tradycjach.

-Jadąc do pracy mijam sklepy mięsne Łuków. To dobre polskie produkty - zachwalałPremier przedstawił argumenty, przemawiające za ponownym wyborem Andrzeja Dudy. Skrytykował też jego kontrkandydata.


Morawiecki zarzucił Rafałowi Trzaskowskiemu, że w jego programie wyborczym większość punktów przejęta jest z programów jego kontrkandydatów: Władysław Kosiniaka - Kamysza, Krzysztofa Bosaka a także Andrzeja Dudy. Premier namawiał mieszkańców Łukowa by podczas głosowania 12 lipca "postawili na oryginał".

-Czy nie lepiej zagłosować na oryginalny program niż na podróbkę programu Andrzeja Dudy? - pytał

Wówczas przybyli na Plac Wolności i Solidarności zaczęli bić brawo i skandować „Andrzej Duda! Andrzej Duda!”


Miliony dla samorządów


Mateusz Morawiecki przypomniał o środkach finansowych jakie dotarły w ostatnim czasie do samorządów z powiatu łukowskiego. Chodzi o 27 mln zł z Funduszu Dróg Lokalnych. Nadmienił, że Łuków jest na liście 100 obwodnic.


-Te wszystkie inwestycje są po to, żeby tworzyć miejsca pracy, przyciągać biznes do Łukowa, przyciągać przedsiębiorców. By ludzie mogli spokojniej po tej pandemii patrzeć w przyszłość - mówił Morawiecki.


Premier podkreślił, że to wszystko dzięki współpracy rządu z Andrzejem Dudą. Nie byłoby to możliwe z kandydatem, który "zmienia zdanie co 15 minut".

Mateusz Morawiecki powiedział o kontrkandydacie Andrzeja Dudy, że "nie można mieć do niego zaufania".Morawiecki wręczył samorządowcom z powiatu łukowskiego promesy w ramach Funduszu Inwestycji Samorządowych. Te same, które wręczył samorządowcom wiceminister finansów Piotr Patkowski, na konferencji 26 czerwca.Z Łukowa premier udał się do Puław. Morawiecki odwiedzi dziś 9 miast w woj. lubelskim.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE