Reklama

Reklama

Premier przekazał promesy i namawiał, żeby głosować na Andrzeja Dudę (GALERIA)

Opublikowano: 30 czerwca 2020 12:42
Autor: Martyna Zakrzewska

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Szef rządu mówił o "budowaniu wielkiej, silnej i sprawiedliwej Polski na fundamentach wiary, kultury i tradycji".

Reklama

Dziś Mateusz Morawiecki przyjechał do Łukowa by wspierać prezydenta Andrzeja Dudę w kampanii wyborczej. Spotkał się z mieszkańcami na Placu Wolności i Solidarności. Premier stwierdził, że Łuków to piękne miasto o długich tradycjach.

-Jadąc do pracy mijam sklepy mięsne Łuków. To dobre polskie produkty - zachwalałPremier przedstawił argumenty, przemawiające za ponownym wyborem Andrzeja Dudy. Skrytykował też jego kontrkandydata.


Morawiecki zarzucił Rafałowi Trzaskowskiemu, że w jego programie wyborczym większość punktów przejęta jest z programów jego kontrkandydatów: Władysław Kosiniaka - Kamysza, Krzysztofa Bosaka a także Andrzeja Dudy. Premier namawiał mieszkańców Łukowa by podczas głosowania 12 lipca "postawili na oryginał".

-Czy nie lepiej zagłosować na oryginalny program niż na podróbkę programu Andrzeja Dudy? - pytał

Wówczas przybyli na Plac Wolności i Solidarności zaczęli bić brawo i skandować „Andrzej Duda! Andrzej Duda!”


Miliony dla samorządów


Mateusz Morawiecki przypomniał o środkach finansowych jakie dotarły w ostatnim czasie do samorządów z powiatu łukowskiego. Chodzi o 27 mln zł z Funduszu Dróg Lokalnych. Nadmienił, że Łuków jest na liście 100 obwodnic.


-Te wszystkie inwestycje są po to, żeby tworzyć miejsca pracy, przyciągać biznes do Łukowa, przyciągać przedsiębiorców. By ludzie mogli spokojniej po tej pandemii patrzeć w przyszłość - mówił Morawiecki.


Premier podkreślił, że to wszystko dzięki współpracy rządu z Andrzejem Dudą. Nie byłoby to możliwe z kandydatem, który "zmienia zdanie co 15 minut".

Mateusz Morawiecki powiedział o kontrkandydacie Andrzeja Dudy, że "nie można mieć do niego zaufania".Morawiecki wręczył samorządowcom z powiatu łukowskiego promesy w ramach Funduszu Inwestycji Samorządowych. Te same, które wręczył samorządowcom wiceminister finansów Piotr Patkowski, na konferencji 26 czerwca.


Pisaliśmy o tym tutaj:  https://www.lukow24.pl/wiadomosci/lukow-tarcza-antykryzysowa-dla-samorzadow-ile-dostanie-twoj/kIknsqv1ZnSpfrcO606C


Z Łukowa premier udał się do Puław. Morawiecki odwiedzi dziś 9 miast w woj. lubelskim.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (60)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 6 miesięcy temu | ocena +2 / -0

  Dziecina

  Do Niesmak to dziecię z transparentem ma widoczniej więcej rozumu i zrozumienia dla innych ludzi niż Ty przez całe swoje życie widziałeś. A stało tam bo obchodzi je trochę więcej niż 500+ i puste obietnice polityków.

 • 6 miesięcy temu | ocena +0 / -2

  On

  Pamiętamy jak za rządów PO /PSL dzieci były zabierane rodzicom

 • 6 miesięcy temu | ocena +1 / -3

  On

  Nie wiem co za ciemny lud oddaje głosy na Trzaskiego. Na pewno 80 tyś głosów to ma pewne, to więźniowie, czyli mordercy, złodzieje, oszuści i hmm...gwałciciele

 • 6 miesięcy temu | ocena +1 / -1

  Do OGI 74

  Pamiętamy jak rząd Tuska podniósł VAT, nawet lekką ręką zrobił zamach na zasiłek pogrzebowy

 • 7 miesięcy temu | ocena +5 / -1

  LGBT

  to też ludzie i słusznie. Ludzie nie dajcie wmanewrować w różne podziały. Natura też jest przekorna i obdarzyła niektórych innym instynktem. Proszę wytłumaczyć czy pedofil jeden jest lepszy od drugiego? NIE! A jednak pedofil uzyskał ułaskawienie prezydenta. Kara powinna być karą.Własną córkę wykorzystał. Dość frazesów ewangelisty Mateusza i Łukasza. Ministrowi zdrowia na wiecach nie przeszkadza brak maseczek a w sklepach na ludzi napuszcza się policję i karze mandatami. 13 OCHŁAP nie jest 13 emeryturą -w takim razie gdzie są pozostałe pieniądze z emerytury. Te frazesy powtarza premier jak i prezydent. Zabierzcie ten ochłap i przekażcie ludziom na Podkarpaciu , którzy po ulewach utracili dorobek życia. Czyż dla premiera Łuków jest miastem strategicznym? Absolutnie nie-miasto świecące pustkami ; bez perspektyw ,zamieszkałe przez emerytów i rencistów. Gdzie nie spojrzeć to ubóstwo. Powtarzacie w koło o 500+, 300+ i o ochłapie 13 emeryturze a nie piśniecie ani słowa o zniesieniu podatku od emerytury ewentualnie o obiecanej kwoty wolnej od podatku. Socjal dawno temu wprowadzono w innych krajach i nie jest to panaceum na biedę. Zresztą każda formacja polityczna coś wprowadza dla obywateli z większym lub mniejszym skutkiem. Kilka DZIESIĄTEK LAT TEMU TZW,,KOMUNA'' zadbała o studentów wprowadzając stypendia socjalne. Wynosiło ono 1200zł miesięcznie-opłata za akademik -120zł/m-c i 22zł dniówka wyżywienia w stołówce akademickiej.1200zl- (120zł +31x22zŁ)=398ZŁ. Pozostawało ok. 400zł. na zakup książek,zeszytów,środków higieny osobistej . Wspominamy tę pomoc z łezką w oku , bo kogo byłoby stać w owym czasie na studia. Niewielki procent absolwentów w tym czasie kończyło studia i większość o tym nie wie. Dzisiaj zarówno prezydent jak i premier opowiada ludziom o dobroczynności jaką stworzyli obywatelom zapominając ,że wiele ludzi przez transformację polityczną potracili majątki, pracę i nikt nie przejmuje się takim faktem. Namawiano do brania kredytów i wyjazdu za zarobkiem.Za to szczycił się rząd ,że zmalało bezrobocie. Zapłaćcie ludziom za pracę a nie wprowadziliście śmieciowe zarobki. Nie chcemy jałmużny -chcemy godnie żyć i dzilić się radością a nie nienawiścią.

 • 7 miesięcy temu | ocena +6 / -3

  OGI74

  A mówił coś o podniesionej kwocie od podatku, obniżce VAT-u, zwolnieniu emerytur z podatku dochodowego itp. itd. ? Nie? Bo nie PAD nie spełnił podstawowych obietnic wyborczych. Dużo gada , mało robi.

 • 7 miesięcy temu | ocena +3 / -2

  Brzuch mnie boli od prstackiego komentarza

  aa ty masz pusto w tej łepetynie jak dajesz takie prostackie komentarze.Ja myslę ,że trzeba ciebie dobrze zbadac czy nie masz zaburzeń w tym rozumie.Głosuj sobie na kogo chcesz i nie opluwaj innych ,ktorym do piet nie sięgasz nawet nie godzien jestes im nog umyc.Widocznie zdobyles papierek na zasadzie płacęza nauke,choc o niczym nie mam zielonego pojecia i wymagam .Tylko tacy jak ty się chwalawyższym wykształceniem i do tego jeszcze magistrem.Ubaw na całego.

 • 7 miesięcy temu | ocena +8 / -3

  aa

  Mam wyższe wykształcenie, mam trochę rozumu w głowie więc głosuję na Trzaskowskiego a ludzie bez wykształcenia i emeryci głosują na Dudę. W Pis takich ludzi lubią bo wiedzą że za 500+ i 13 emeryturę ciemny naród na nich zagłosuje.

 • 7 miesięcy temu | ocena +4 / -3

  wyPAD

  #cykorduda

 • 7 miesięcy temu | ocena +4 / -11

  On

  Zadajmy sobie pytanie, dlaczego TRZASKI zamiast pracować w Warszawie na rzecz podatników jeździ po Polsce? W Warszawie jest tyle spraw do zrobienia, naprawienia po aferze reprywatyzacyjnej, po awarii Czajki, bo dalej ścieki są wpuszczane do Wisły

 • 7 miesięcy temu | ocena +13 / -3

  KRZYSIEK

  DLACZEGO NIKOGO NIE DZIWI, ŻE MORAWIECKI - PREMIER, ZATRUDNIONY PRZEZ NAS PODATNIKÓW, ZAMIAST PRACOWAĆ CZYLI WYKONYWAĆ OBOWIĄZKI SŁUŻBOWE, JEŹDZI ZA PIENIĄDZE PODATNIKA PO KRAJU I AGITUJE NA RZECZ DUDY; DLACZEGO NIE ZWRACACIE UWAGI NA TAKIE RZECZY; MY ZA TO PŁACIMY JAK FRAJERZY

 • 7 miesięcy temu | ocena +6 / -4

  Do on

  Ułaskawił po ogromnych staraniach rodziny i samej 'zainteresowanej, czyli zgwałconej' Sądzę, że Ci ludzie chcieliby żeby gazety nie wywlekły tej tragedii, która się u nich wydarzyła. Pan Prezydent stanął na wysokości zadania dokonując tego aktu. Zbadał bardzo dokładnie tą sprawę, a nie tak jak wałęsa wypuścił Słowika

 • 7 miesięcy temu | ocena +1 / -0

  Elizabet

  Do Władek a ty lepiej idź i się sam zamknij za kratkami,

 • 7 miesięcy temu | ocena +4 / -8

  Nareszcie niezależny i nie przestraszony

  Żałosne te komentarze. Ale to świadczy o poziomie tego łukowskiego społeczeństwa. Lukowiacy miotają się w tej politycznej bryji. Brak nam prawdziwych lokalnych polityków z zasadami. Interes własny ponad wszystko. Tak to działa jak kiedyś powiedziała mi moja ważna koleżanka z samorządu. Mamy jak mamy i sami jesteśmy temu winni. Stołki dla rodziny i profity są ważniejsze od przyzwoitości. I co tu się dziwić ze na głupoty wygadywane przez Premiera na wiecu emeryci skandują duda duda .

 • 7 miesięcy temu | ocena +6 / -7

  Do On

  Ale to prezydent Duda ułaskawia pedofily

 • 7 miesięcy temu | ocena +4 / -9

  Do do on

  Sprawdź sobie wyniki, trzaski wygrał zdecydowanie w Zakładach karnych, a tam wiadomo kto urzęduje miedzi innymi gwałciciele i pedofile

 • 7 miesięcy temu | ocena +3 / -1

  Do On

  Gwałcicielom i pedofilom to raczej do twojej opcji blizej

 • 7 miesięcy temu | ocena +5 / -6

  On

  Program trzaskiego punkt 1 W każdej gminie kozy, bo w Wawie 'sie sprawdziło', punkt 2 zlikwidować oczyszczalnie, ścieki bezpośrednio pójdą do rzek. Na kozach zarobimy, na likwidacji oczyszczalń oszczędzimy

 • 7 miesięcy temu | ocena +8 / -3

  Daruś

  Panie trzaskowski jak otworzyć biznes z kozami? Ponoć to takie ekologiczne.

 • 7 miesięcy temu | ocena +7 / -9

  On

  Nie wiem co za ciemny lud oddaje głosy na Trzaskiego. Na pewno 80 tyś głosów to ma pewne, to więźniowie, czyli mordercy, złodzieje, oszuści i hmm...gwałciciele.

 • 7 miesięcy temu | ocena +3 / -7

  Gej

  Homoseksualiści też chcą adoptować dzieci też mają instynkt macierzyński głosuję na trxaskowskiego

 • 7 miesięcy temu | ocena +10 / -11

  Sześć przegranych kolejnych wyborów..........

  .....przez Platformę Obywatelską was nie zastanawia? To przypomnę że jej obecny wice staje w szranki w drugiej turze z prezydentem Andrzejem Dudą by powróciły szczaw , mirabelki na na sypie , pinindzy nie ma i nie będzie, ch....., d....i kamieni kupa i degradowanie polskiej rodziny . Kłamie i kłamać będzie , rozlega się trzask bredni i oszukaństwa. Głosujemy dla siebie , dla waszych spraw , by nikt nie nazywał was faszystami bo wywieszacie flagę lub uczestniczycie w marszach niepodległości. Libertynizm nie przejdzie.

 • 7 miesięcy temu | ocena +2 / -3

  Władek

  do ELIZABETH odstaw leki albo zmień lekarza na weterynarza !!!!!

 • 7 miesięcy temu | ocena +6 / -9

  otwarte oczy

  Otworzylismy oczy piec lat temu.Durny to moze ty tobie chlopie nikt nie ubliża.Wtedy piniedzy nie bylo a dla twoich towarzyszy byly.Żyrandol wam wszystko podpisywał ale dla was a nie dla ludzi.Przyjdzie Trzask i znowu piniedzy nie bedzie dla roboli a dla panow kłamcow beda .Żeby kiesa była wielka zacznie sie ponowna wyprzdaz nawet tego co zostało odkupione.Żeby spółki niemieckie zarządzaly przewozem ludzi czy smieciami to tylko tak robia rządzący ktorzy nie lubia swojego kraju.Podatki były i będa bo z pustego i salomon nie naleje

 • 7 miesięcy temu | ocena +14 / -8

  Darek

  Andrzej Duda na burmistrza Łukowa. A na prezydenta tylko i wyłącznie Trzaskowski.

 • 7 miesięcy temu | ocena +21 / -7

  LLU

  Otwórzcie oczy co pis z wami robi Kradną kłamią i podatki do góry bo kasy.brak zaślepia was emerytura i 500 A durny narod leci i głosuje na Andrzeja bo na długopis i podpisze co mu jarek da

 • 7 miesięcy temu | ocena +7 / -10

  Przestroga

  Jak KO dorwą się do władzy to będzie jak było

 • 7 miesięcy temu | ocena +6 / -12

  niesmak

  Dziecię co stało z lbgt nie wiedziało dlaczego tam stało i po co .Kto ja tam postawił i za ile.Podszedł pan i kazal ten obraz podnieść wyżej.Mógł sam to artystyczne dzieło trzymać. Ten widok też nie był zdrowy a żałosny.

 • 7 miesięcy temu | ocena +5 / -5

  Sylwia

  http://podatkidudy.pl/

 • 7 miesięcy temu | ocena +13 / -11

  Anna

  A gdzie są maseczki?? Po sklepach jeżdżą i karzaą zwykłych ludzi a na wiecach wyborczych można bez maseczek, bez odstepowępów. CHORY KRAJ PIS.... co oni nam dali? Podwyżki cen ,zeby dać trzynastki, 500+. LUDZIE OPAMIETAJCIE SIĘ PRZECIEŻ TO SĄ NASZE PIENIĄDZE.

 • 7 miesięcy temu | ocena +8 / -15

  Łuków

  LLU za to KO ci podniesie wiek emerytalny i popracujesz do setki 😂😂😂

 • 7 miesięcy temu | ocena +18 / -8

  LLU

  W samo południe spotyka się elektorat PiS tzn emeryci , bezrobotni , stroniący od pracy . Klasa robotnicza pracująca na plusy jest zajęta bardziej przyziemnymi sprawami . Niektórzy ludzie po prostu PRACUJĄ i płacą podatki . Wierni emeryci w ramach buntu - emerytura miała być nie opodatkowana - nadal popierają PiS .

 • 7 miesięcy temu | ocena +10 / -19

  ELIZABET

  ZA TO TRZASKOWSKI WAM DA - FIGE Z MAKIEM, UCHODŹCÓW TO WAS TROCHĘ NAUCZĄ, BĘDZIECIE SIEDZIELI W DOMACH I BALI SIĘ WYJŚĆ, MAŁŻEŃSTWA HOMOSEKSUALNY, KTÓRE BĘDĄ WYCHOWYWAŁY DZIECI A ONE BĘDĄ SIĘ PATRZYŁY JAK TATUSIOWIE SIĘ ZACHOWUJĄ, OT BĘDZIE DOBRE SPOŁECZEŃSTWO. NAWET W PRZYRODZIE TAKICH RZECZY NIE MA. POPRACUJECIE SOBIE DO SAMEJ ŚMIERCI BO KOALICJI ZAWSZE BĘDZIE MAŁO PIENIĘDZY. TAK WAM DUŻO DALI ZA SWOICH RZĄDÓW, TYLKO GDZIE SA PIENIĄDZE WASZE Z OFE

 • 7 miesięcy temu | ocena +11 / -9

  Jacek

  Ale skansen. Masakra.

 • 7 miesięcy temu | ocena +16 / -10

  Wstyd

  Fajnie, ze dwa razy wreczali te same promesy, jeszcze nuech Andrzejek przyjedzie i trzeci raz da to samo

 • 7 miesięcy temu | ocena +17 / -10

  Hahaha

  Ciekawe skąd tyle ciemnoty się naszło

 • 7 miesięcy temu | ocena +8 / -9

  Taka prawda

  Na jesień koronawirus będzie zabijał wtedy Boże chroń nas przed PO

 • 7 miesięcy temu | ocena +3 / -3

  Europejczyk

  @ ty NIE nawidzisz ludzi

 • 7 miesięcy temu | ocena +2 / -3

  Europejczyk

  @ ty NIE nawidzisz ludzi

 • 7 miesięcy temu | ocena +17 / -20

  Tak pamiętajcie , pamiętajcie...

  ... że wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej , sprawca upadku ekonomicznego Polaków , afer i teoretyczności państwa polskiego , śmie konkurować w drugiej turze z człowiekiem któremu polskie sprawy , Polacy są najbliżsi sercu . Andrzej Duda , on jest godny majestatu prezydenckiego . Alternatywności i doświadczeń , kłamstwa mamy dość!

 • 7 miesięcy temu | ocena +9 / -2

  Superancko

  6 zdjęcie najlepsze 😍😍

 • 7 miesięcy temu | ocena +11 / -7

  @Europejczyk

  Jesteś przede wszystkim Polakiem a potem europejczykiem.Chcę żeby Polska była Polska.To ,ze jest w Euoropie to nie odkryłeś Ameryki.Nie chcę ,żeby mniejszość narzucała prawa wiekszosci ,chcę zeby dzieci wychowywali rodzice kobieta i mężczyzna,nie chce żeby migranci zjeżdżali do mojego kraju tylko po to by narzucic nam swoją kulturę swoje obyczaje swoja wiare i dostali taki zasiłek ja pensję na która muszę ciezko zapracowac .Pisze to bo wiem co się dzieje w Niemczech.To chce nam zafundować pan Trzaskowski .Europejczyku a ja nie chce Tuska Kopacz Schetyny Budki Nitrasa Neumana Traskowskiego i komuchów co żywili sie naszą polska krwawica a teraz panoszą się w Brukseli,nie chce zdrajców mojej Ojczyzny i innych kłamców i sprzedawców polskiego dorobku.

 • 7 miesięcy temu | ocena +2 / -0

  Kaczor Donald zalogowany

  kiedy rząd weźmie się za podwyższenie mandatów? ludzie żądają mandatów aby były przynajmniej pięciokrotnie wyższe niż są w tej chwili, dziś zginął człowiek w Łukowie na obwodnicy tylko i wyłącznie z tego powodu że wy Polacy nie chcecie podwyższenia kary za mandaty i dalej chcecie być w czołówce to znaczy nie w czołówce na pierwszym miejscu gdzie najwięcej ginie ludzi na drogach w całej Europie nawet w takiej Bułgarii czy Rumunii ginie mniej ludzi na drogach niż w Polsce oczywiście w statystykach na jeden miliard przejechanych kilometrów, ludzie weźcie się opamiętajcie i jeździcie zgodnie z przepisami i zachowujcie bezpieczeństwa na drogach a przede wszystkim apeluję do pana premiera morawieckiego o podwyższenie mandatów za wykroczenie drogowe

 • 7 miesięcy temu | ocena +9 / -12

  Jo zalogowany

  Ludzie co wam dało w życiu PO wy jesteście tacy głupi nic nic nic podnieśli wiek emerytalny itd za dużo żeby pisać ciągle nie mieli kasy A Duda joł znał popieram Dude rodzina jest plusem Trzaskowski i ścieki Warszawy do wisły niech płynie z nimi

 • 7 miesięcy temu | ocena +11 / -6

  Tylko EU

  No nie przecież Duda nie ma swojego zdania to pisak Kaczyńskiego .który nie chce wziąć na siebie odpowiedzialności

 • 7 miesięcy temu | ocena +8 / -3

  Tylko EU

  No nie przecież Duda nie ma swojego zdania to pisak Kaczyńskiego .który nie chce wziąć na siebie odpowiedzialności

 • 7 miesięcy temu | ocena +9 / -20

  On

  Nie wiem co za ciemny lud oddaje głosy na Trzaskiego. Na pewno 80 tyś głosów to ma pewne, to więźniowie, czyli mordercy, złodzieje, oszuści i hmm...gwałciciele.

 • 7 miesięcy temu | ocena +6 / -6

  Do realnie myślacy

  Weź człowieku nie osłabiaj, Trzaskowski jaki Małgoś niezależni... :) pierwszej jak i drugiemu budka już w racha kampanii podpowiada co mają robić, mówić. Nie na darmo budka uzyskał miano Suflera.

 • 7 miesięcy temu | ocena +13 / -2

  Miastowy

  A ja jestem dumny. Tylko w Łukowie dwóch pinokiów na scenie :P

 • 7 miesięcy temu | ocena +15 / -9

  Europejczyk

  Banaś Glapinski Kuchcinski Macierewicz Misiewicz Misiewicz. Taką Polskę chcecie. Trzymajmy się Europa.nie USA

 • 7 miesięcy temu | ocena +26 / -10

  Realnie myślący

  No widzę, że Pisiorki klepią się po pleckach. Głosujcie sobie na Dudę. Na szczęście Łuków o niczym nie decyduje. Pamiętajcie o jednym - 28 czerwca i 12 lipca nie głosowaliście na Dudę lecz na Jarosława Kaczyńskiego. Bo Duda to nie prezydent, lecz rezydent w pałacu prezydenckim. Trzaskowskiego popiera 30% Polaków, a będzie jeszcze więcej. Jest to facet inteligentny, wykształcony, europejczyk z prawdziwego zdarzenia. A Duda co? Po polsku nie umie dobrze mówić.

 • 7 miesięcy temu | ocena +5 / -20

  Kaczor Donald zalogowany

  Szanuję Pana Premiera Mateusza Morawieckiego, mądry człowiek.

 • 7 miesięcy temu | ocena +5 / -20

  Kaczor Donald zalogowany

  ciekawe ile Trzaskowski zapłacił tym dzieciom ze szkół podstawowych w Warszawie za to żeby jeździli za Panem Mateuszem Morawieckim z transparentami typu: LGBT to też ludzie

 • 7 miesięcy temu | ocena +6 / -11

  aaaa.

  I to jest piękne wszyscy razem dla dobra nas wszystkich Łuków powinien być wzorem

 • 7 miesięcy temu | ocena +3 / -3

  O tempora...

  No i łaziło to to cretinio arcadio w dodatku brudne, niedomyte i z twarzą niezmąconą myśleniem a teraz siadło to to i smaruje .

 • 7 miesięcy temu | ocena +4 / -9

  Tu jest POLSKA

  Tu jest POLSKA

 • 7 miesięcy temu | ocena +9 / -16

  Obserwator

  Ta pani co trzyma tekturkę z napisem LGBT miała na zdjęciu brudny pępek swoją drogą mogła by go umyć to nie higieniczne

 • 7 miesięcy temu | ocena +5 / -15

  Obserwator

  Ta pani co trzyma tekturkę z napisem LGBT miała na zdjęciu brudny pępek swoją drogą mogła by go umyć to nie higieniczne

 • 7 miesięcy temu | ocena +25 / -9

  piotroo

  I tak w tym ciemnogrodzie Duda będzie mieć poparcie ponad 90%...zacofanie na najwyższym poziomie...wstyd!!!

 • 7 miesięcy temu | ocena +17 / -9

  ~~~

  Matołuszek Pinokio