Reklama

Premier na mszy świętej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Czytelnik

Premier na mszy świętej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Niespodziewana wizyta premiera Morawieckiego w jednym z łukowskich kościołów. W trakcie niedzielnej wizyty prezesa Rady Ministrów w naszym mieście, wziął on udział we mszy świętej w parafii pw. NMP Matki Kościoła.

Duże zaskoczenie przeżyli wierni na mszy świętej o godz. 16 w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Łukowie. Na nabożeństwie pojawił się Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki, który gościł tego dnia w naszym mieście.

- Premier wszedł do kościoła chwilę przed 16. Wcześniej zainteresowanie wzbudziło dwóch panów w garniturach ze słuchawką w uchu. Przed kościołem stał też ksiądz w towarzystwie kolejnego pana - relacjonuje wizytę gościa w świątyni nasz Czytelnik.

Na eucharystii - jak opisał nam wizytę Morawieckiego Czytelnik - nie było wielu wiernych. Premier usiadł w pierwszym rzędzie po lewej stronie świątyni, a towarzyszyła mu rzecznik rządu Joanna Kopcińska. Szef rządu przyjął też komunię, a po mszy spotkał się z wiernymi na placu przed kościołem.

- Na premiera po mszy czekało dużo starszych osób i rodziny z dziećmi. Gdy Morawiecki wyszedł z kościoła po błogosławieństwie, zbił kilka „piątek” z obecnymi. Później pojechał pewnie do „Jedynki”. Wszystko trwało kilka minut i było w pozytywnej atmosferze - dodaje Czytelnik.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, wizyta premiera w kościele była omawiana przez instytucje organizujace wizytę szefa rządu w Łukowie. Jednak nie wiadomo było, że Morawieci odwiedzi właśnie kościół przy ul. Popiełuszki.

Poniżej film Czytelnika ze spotkania z premierem.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE