Reklama

Pożar w lakierni i wypadki

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Pożar w lakierni i wypadki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Za nami kolejny tydzień pracy strażaków z powiatu łukowskiego. Gdzie interweniowali strażacy ochotnicy oraz zawodowcy z Łukowa?

Fałszywe alarmy

We wtorek, 27 lutego ok. godz. 6.30 włączył się alarm z monitoringu w szpitalu w Łukowie, a ok. godz. 9.35 w Zakładach Mięsnych w Łukowie. Oba alarmy były fałszywe.

Podejrzenie czadu

W środę, 28 lutego ok. godz. 1.44 mieszkańcy jednego z domów w Nowym Staninie zgłosili straży podejrzenie obecności tlenku węgla w pomieszczeniach. Strażacy zawodowi z Łukowa wykryli czad, stwierdzili nieszczelność przewodu kominowego, wygasili piec i przewietrzyli dom. Po powtórnym pomiarze nie stwierdzili zagrożenia.

Zderzenie czołowe w Dębowicy

W środę, 28 lutego ok. godz. 6.40 w Dębowicy zderzyły się czołowo volkswagen golf i volkswagen polo. W wypadku poszkodowani zostali: 40-letnia kobieta i 16-letni mężczyzna. Trafili oni do szpitala. Strażacy zawodowi z Łukowa i strażacy-ochotnicy z OSP Trzebieszów zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

Zapalił się dom w Wólce Świątkowej

W środę, 28 lutego ok. godz. 14.55 zapaliła się kuchnia w jednym z domów w Wólce Świątkowej. Pożar ugasili strażacy zawodowi z Łukowa i strażacy-ochotnicy z OSP Łazy i OSP Wólka Świątkowa. Z domu zostały ewakuowano dwie starsze osoby - mężczyznę i sparaliżowaną kobietę.

Volvo dachowało

W środę, 28 lutego ok. godz. 20.25 na ul. Farfak w Łukowie volvo zjechało z drogi na łuku, po czym uszkodziło ogrodzenie, a następnie dachowało. W wypadku ucierpiał 44-letni mężczyzna, który trafił do szpitala. Strażacy zawodowi z Łukowa zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

Pożar domu w Krzywdzie

W czwartek, 1 marca ok. godz. 12.43 zapalił się drewniany dom przy ul. Łukowskiej w Krzywdzie. Spaliły się wnętrze domu i poddasze. W pożarze nikt nie ucierpiał. Pożar ugasili strażacy zawodowi z Łukowa i strażacy-ochotnicy z Krzywdy, Fiukówki i Radoryża.

Pomogli policji

W czwartek, 1 marca ok. godz. 21.55 strażacy zawodowi z Łukowa pomogli policji dostać się na teren jednej z posesji przy ul. Cieszkowizna w Łukowie w celu dotarcia do bezdomnego. Strażacy przecięli kłódkę na bramie.

Zderzenie dwóch osobówek i autobusu

W piątek, 2 marca ok. godz. 8.25 na ul. Jana Pawła II w Łukowie zderzyły się audi, ford oraz autobus autosan. W kolizji nikt nie ucierpiał. Strażacy zawodowi z Łukowa zabezpieczyli miejsce zdarzenia i uprzątnęli jezdnię.

Zabezpieczyli lądowania śmigłowców

W piątek, 2 marca ok. godz. 8.47 strażacy zawodowi z Łukowa i strażacy-ochotnicy z OSP Stanin zabezpieczyli lądowanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego na polu w Aleksandrowie. W niedzielę, 4 marca ok. godz. 10 strażacy zawodowi z Łukowa zabezpieczyli lądowanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego na płycie stadionu przy ul. Warszawskiej w Łukowie.

Pomogli przetransportować chorego

W piątek, 2 marca ok. godz.18 strażacy zawodowi z Łukowa pomogli w przetransportowaniu pacjenta z mieszkania na 4 piętrze w bloku przy ul. Dmocha w Łukowie do karetki.

Zapaliły się opary w lakierni

W sobotę, 3 marca ok. godz.14.40 w skutek spawania karoserii zapaliły się opary lakiernicze w komorze lakierniczej w Sulejach. Właścicielowi warsztatu udało się opanować pożar przed przyjazdem straży. Działania strażaków zawodowych z Łukowa polegały na oddymieniu pomieszczenia i sprawdzeniu w nim stanu powietrza za pomocą odpowiednich czujników.

Zderzenie fiata i audi. Dwie osoby w szpitalu

W niedzielę, 4 marca ok. godz. 12 w Szczygłach Górnych zderzyły się audi i fiat scenic. W wypadku poszkodowani zostali dwaj mężczyźni w wieku 19 i 47 lat. Jednemu z nich pierwszej pomocy przedmedycznej udzielili strażacy zawodowi z Łukowa i strażacy-ochotnicy z OSP Szczygły Górne. Obie osoby trafiły do szpitala. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, ograniczyli wyciek płynów na jezdnię, odłączyli akumulatory w autach i instalację gazową w jednym z ich.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE