Reklama

Powalczą o sukces

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Powalczą o sukces - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Reprezentacja Zespołu Szkół w Radoryżu Smolanym powalczy o jak najlepsze miejsce w finale XI Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych "Piła 2019". Awans kadeci wywalczyli w eliminacjach w Szczytnie.

Szkołę z powiatu łukowskiego będą reprezentować kadeci Weronika Bany, Paulina Drozd, Małgorzata Kołnacka i Paweł Lendzion. Uczniowie ci wywalczyli prawo startu w Ogólnopolskim Turnieju Klas Policyjnych „Piła 2019”. Turniej odbędzie się 15 i 16 kwietnia w Szkole Policji w Pile w ramach obchodów 100. rocznicy powstania Policji Państwowej.

W eliminacjach, które odbyły się w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie wzięło udział blisko 60 drużyn z całego kraju. Najlepsi z nich - w tym kadeci z Radoryża Smolanego - wywalczyli miejsce w finale. W Turnieju, w którym rywalizować będzie 25 szkolnych reprezentacji na uczniów szkoły czeka m.in. sprawdzian obejmujący ogólną wiedzę o Policji, test sprawności fizycznej na torze przeszkód, test umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy, a także test umiejętności strzeleckich.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE