Reklama

Poszukują właścicieli torby i smartfona

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Łukowie

Poszukują właścicieli torby i smartfona - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Łukowie poszukują właścicielki torby z telefonami komórkowymi i rzeczami osobistymi. Poszukiwany jest też właściciel smartfona marki Lenovo. Osoby które utraciły swoją własność, mogą zgłosić się po jej odbiór.

Torbę w której znajdują się między innymi dwa telefony komórkowe oraz damskie rzeczy osobiste znaleziono kilkanaście dni temu w Łukowie. Uczciwy znalazca przekazał ją łukowskim policjantom. Smartfon marki Lenovo znaleziono kilkanaście dni temu w Łukowie, w jednym z bloków na osiedlu Chącińskiego. Urządzenie również przyniósł na komendę uczciwy znalazca.

Osoby, które utraciły wyżej opisywane przedmioty i są w stanie podać ich cechy identyfikacyjne, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny (25 797 62 32) z Rewirem Dzielnicowych Wydziału Prewencji lub Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Łukowie przy ul. Międzyrzeckiej 9. Właściciele zguby powinni zabrać ze sobą swój dokument tożsamości.

W przypadku nie znalezienia właścicielki torby i właściciela smartfona przedmioty te zostaną przekazane do Biura Rzeczy Znalezionych.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE